Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 8. hónapban vagyok, van már...

Emmatibi kérdése:

8. hónapban vagyok, van már egy 2 éves kislányunk, párom bejelentette, hogy 8 napra elmegy horgászni. Nekem nem tetszett, hogy ebben az időszakban nem mellettem, mellettünk akar lenni. Kinek mi erről a véleménye?

Figyelt kérdés
Most vagyok 2. terhességem 8. hónapjában, van már egy 2 éves kislányunk. Párom most szólt, hogy Ő mint minden nyáron 1szer elmegy 8 napra horgászni. Egyébként is el szokott menni mostanában is 1-2-3 napra, amit nem bánok, de ehhez nem tudtam jó képet vágni, összevesztünk. Kiváncsi vagyok, hogy másoknak, mindenkinek, bárkinek mi erről a véleménye? Köszönöm!
2015. máj. 27. 14:47
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
91%

A párom is fanatikus horgász.

Megkérdeztem tőle, hogy ha 8 hós terhes lennék elmenne e 8 napra horgászni.

Azt mondta kizárt dolog. És tudom, hogy komolyan is gondolja.

Amúgy szerintem is fura, nem sok a 8 nap egy kicsit ilyenkor?

Majd mehet még máskor is.

2015. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan, minden héten elmegy 3_4 napra horgászni? Az ilyen minek nősül meg? Én is biztosan kiakadnek.
2015. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Dolgozik természetesen, olyan a beosztása, hogy 3 nap munka, 3 nap pihi. A pihenőnapjain szokott horgászni, néha csak 1 napra megy el, néha mind a 3-ra, mint irtam, ezzel nekem nem is lenne bajom, ha neki ez kell, mehet nyugodtan, csak ezt a 8 napot én kihagynám a helyébe. Biztos a tálalás miatt sem esett jól a dolog, nem kérte ki a véleményemet, inkább csak kijelentette, hogy megy.

Én is szoktam menni kikapcsolódni a szüleimhez, havonta-kéthavonta elmegyünk hozzájuk pár napra, vagy akár egy hétre is, szóval ilyen téren nem kell sajnálni engem sem :) De szülésig már én sem megyek, jobb itthon, majd most szüleim jönnek. :)

2015. máj. 28. 05:58
 34/49 anonim ***** válasza:
12%

már kérdeztem egyszer, felteszem megint: nem tudnátok közelebb költözni oda ahova jár horgászni? mert gondolom nem a szomszédból nem jön haza napokig, hanem egy messzebb lévő településről.

ha közelebb lenne, akkor néha te is mehetnél vele, vagy legalább esténként haza tudna jönni.:)

2015. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
12%

mert gondolom nem 1-2 évig tart még nála a horgászási láz hanem élete végéig. és úgy megérné, hogy többet tudjatok együtt lenni

(nem erről a 8 napról van szó)

2015. máj. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
85%
Ja végül is sokkal egyszerűbb felpakolni lassan két gyereket, otthagyni mindenkinek a munkahelyét, eladni a házat, új munkát találni (két gyerekkel) és átköltözni egy horgászparadicsomba, mint néha lemondani egy-egy alkalom horgászatról, ha már megcsinált az ember két gyereket. Tök logikus.
2015. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Egy vizparti ház biztosan jó lenne, akkor otthon horgászhatna :) De ez sajnos nem ilyen egyszerű. Amúgy nem jár messzire, most a 8 napra elutazna úgy 1 órányira, de ahova gyakrabban jár az kb. fél órányira van. Mondjuk azt megértem, hogy ha már lemegy, marad pár napot, a horgászás szerintem is úgy jó, meg éjszaka is más horgászni mint nappal, szóval ez ilyen.De köszi az ötletet :)
2015. máj. 28. 10:15
 38/49 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást, véleményt, ebből is az derült ki, hogy mennyire különbözünk mi emberek. :) De ez igy jó. A problémák azért vannak, hogy megoldjuk őket, szóval majd alakul valahogy :)
2015. máj. 28. 10:18
 39/49 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jogos a "kiakadás" kedves kérdező! Látszik hogy nem korlátozod,szóval most kivételesen igazán megtehetné hogy otthon marad veled...
2015. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ne veszekedj vele, kérd meg őt szépen, hogy ha teheti akkor inkább maradjon, mert neked biztonságot adna, ha melletted lenne ebben a helyzetben. Mondd meg ha megvan a baba, nem fogod már korlátozni, de most szükséged van a támogatására.
2015. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!