Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar a dolog. Olyan...

Nagyon zavar a dolog. Olyan öregek az ősök. Ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval, harmadik gyerek vagyok, 14 éves.Apukám 61 éves, anyukám 58.NAGYON zavar hogy ilyen idősek:(

Apuval nem is merek elmenni sehova, mert olyan ősz már és látszik rajta, hogy öreg.Anyu még oké, de azért már ő is..:(

Osztálytársaimnak 25-30 évesek a szülei, nekem meg...:(

Járok pszichológushoz, de neki se merem elmondani.

Ötlet?


2010. márc. 1. 17:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20%
Sziasztok! Én aláírom, hogy nincs igaza a srácnak, hogy szégyelli a szüleit, mert ez elég ocsmány dolog, harmadik gyerek, tehát ebben az esetben érthető, ha a szülei idősebbek, de nekem ne mondja senki, hogy 35-36 évesen kell megszülni az elsőt. Ha itt fejen áll nekem bárki, ez akkor sem lesz normális dolog. Pont akkor lesz egy gyereknek jó a kapcsolata a szüleivel, ha nem hatalmas közöttük a korkülönbség. Nem mondom idősebb szülőkkel is lehet jó a viszony, de alapvetően ez egy nagyon meghatározó szempont.
2010. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, csak ez a bajod velük. Mert akkor nagyon jó szülők.

Tudod, mit nem adtam volna, ha van egy rendes apám? Nem érdekelt volna, ha 70 éves, átszúrt orrú, lilahajú punkrocker akár, ha szeret.

2010. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
És aki csak 35 évesen találja meg a társát, akinek mer szülni, akkor az már ne is szüljön gyereket? Ez elég tapló válasz volt, utolsóelőtti.
2010. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel mennyire volt tapló válasz. Senki ne mondta, hogy ne szüljenek az emberek 30 felett és nem is erre céloztam, hanem arra, amikor mindenki azt mondja, hogy ráérsz 30 felett szülni. Szóval inkább annak illene megsértődnie, aki ezt a nézetet vallja.
2010. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!