Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar a dolog. Olyan...

Nagyon zavar a dolog. Olyan öregek az ősök. Ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval, harmadik gyerek vagyok, 14 éves.Apukám 61 éves, anyukám 58.NAGYON zavar hogy ilyen idősek:(

Apuval nem is merek elmenni sehova, mert olyan ősz már és látszik rajta, hogy öreg.Anyu még oké, de azért már ő is..:(

Osztálytársaimnak 25-30 évesek a szülei, nekem meg...:(

Járok pszichológushoz, de neki se merem elmondani.

Ötlet?


2010. márc. 1. 17:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Basszus.. elkeseredtem. 36 éves voltam mikor született a gyerekem, a férjem meg 41. Ha 14 év múlva a gyerekemnek ilyen problémái lesznek, asszem elköltözöm itthonról!!! :))
2010. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy milyen ötleteket vársz??!! Nem értem!
2010. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
41éves vagyok,és 6 éves a fiam.remélem nem fog így gondolkodni 10 év múlva mint Te.Örülj neki,hogy vannak szüleid.Az őszüléshez pedig nem kell öregnek lenni,nekem egy barátnőm már 20 évesen szinte tiszta ősz volt.Ez nem korhoz kötött,hanem inkább genetikai dolog,tehát örökletes.
2010. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Én megértelek. Én is így éreztem tizenéves koromban. Én, amikor 14 voltam, apukám 58 volt. Mindig nagyapámnak nézték. Nagyon szégyelltem. Tíz évet mindig letagadtam az életkorából. 20 éves kor után elmúlik ez az érzés. A kérdezőt ne fikázzátok le, ez az érzés csak jön magától, nem tehet róla. A tizenévesek mindig a többi gyerekre akarnak hasonlítani, és ha ez nem megy nekik, frusztráltak lesznek. Ez természetes életkori sajátosság, ami majd úgyis elmúlik.
2010. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%

16 éves vagyok, de továbbtanulás miatt nagyszüleimnél lakom. Elképesztő dolgokra tudnak tanítani. Anyám szerint nincs rám jó hatással, mert mindketten szálasi nézeteket vallnak. nagyanyám 67 éves, nagyapám 73. Nagyon jól meg vagyok velük, segítek ahol tudok, tanulok, cserébe otthont, naggyon jó kaját, és gondoskodást kapok.


Egy idő után nagyon jó lesz elhiheted:)

2010. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

17:23 <- ilyenre vártam:)

valami ilyesmit értettem ötlet alatt.:P

rossz volt a megfogalmazás, bocsánat:S

2010. márc. 1. 17:27
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
14éves vagy és az osztálytársaidnak 25-30 évesek a szülei? Ezt azért nehezen hiszem.
2010. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos hogy nem szerencsés mikor idősen vállalnak gyereket az emberek. Mert akárhogy is magyarázzuk már nem úgy állnak a gyerekekhez. A legtöbb idős szülő nagyon szigorú mivel a pici gyerekük a szeme fénye. Nem mintha a fiatalabbnak nem lenne, de az idősebbekre ez jobban igaz. És a türelmük is kevesebb hozzá. De ettől függetlenül ők neveltek fel és tartanak el, tehát hálás lehetsz nekik.
2010. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy a ti falutokban még sok a fiatal szülő, de itt Budapesten, ahova én járok szülői értekezletre, a 14 éveseknek már inkább 50 felé hajlanak a szülei, mint 40 felé. Kicsit már megfordult a "trend", ha érted mire gondolok. Itt Pesten nem keltenél feltűnést a szüleiddel :)
2010. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
azért annyi nem, tudom, de fiatal.
2010. márc. 1. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!