Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha felkeresném a férjem...

Ha felkeresném a férjem állítólagos szeretőjét, akkor szerintetek az igazat mondaná, vagy letagadna mindent?

Figyelt kérdés

A férjem még nem tudja, hogy tudok valamit. A nők hamarabb elmondják az igazat ilyen ügyekben, mint a férfiak nem?

Előre is köszönöm a segítséget!


2010. márc. 1. 17:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó ez nem igaz. A férj akkoris tagadhat ha a felesége 100%osan biztos benne. Viszont ha a nőhöz oda mész olyan szöveggel hogy mindent tudsz, pl " A férjem mindent elmondott, mégis mit képzel magáról?" Akkor nem fogja letagadni. Ha meg nem igaz az sem baj, inkább égj be egy kicsit minthogy kételyek között élj. Azt majd elfelejtik egyszer.
2010. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hárman is mondták, nem pletykások. Már fényképet is találtam a neten, ahol ott van a férjem(pedig mikor kérdeztem hol volt, nem azt a helyet mondta ahol a kép készült), ráadásul két fotóval később a lány is ott van, bár mind a ketten egy képen nem szerepelnek.
2010. márc. 1. 17:26
 13/22 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti
2010. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
És mit fogsz tenni? mi lesz a következménye? kidobod?
2010. márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is a blöff a legésszerűbb megoldás. Magabiztosan mondd meg az "állítólagos" szeretőnek, hogy tudsz mindent, ha igaz akkor nem fogja tagadni előtted. És ha ígyvan, és igaz, akkor pedig rajtad áll, hogy megbocsátod-e a férjednek, vagy nem.
2010. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha felkeresnéd a férjed szeretőjét és kérdőre vonnád, valószínűleg azt a választ kapnád, hogy "semmi közöm a kapcsolatotokhoz, nekem max. a MI kettőnk kapcsolatához van közöm. Azt, hogy ti mit csináltok, nem igazán érdekel." Meg még azt, hogy miért nem vigyáztál a férjedre, engem ne okolj, hogy tönkrement a házasságod. Ahol minden működik, oda nem fér be harmadik.

De őszintén! Mit vársz a szeretőtől? Hogy egy ostoba liba? Mert hogy a szeretőket úgy képzeli el mindenki, hogy egy buta baba és csak szexelni tud? És majd megijed attól, hogy magabiztosan odaállsz elé? Ezzel saját magadat teszed nevetségessé. Ha ennyire biztos vagy abban, hogy a férjed megcsal, akkor már nem mindegy? Vagy még bele akarsz rúgni egy olyan nőbe, aki egyszerűen csak szerelmes? Minek? Rúgj a férjedbe, de a nőt hagyd békén, nem az az oka!

Egyébként sajnálom, hogy ez a helyzet, csak leírtam azt, ami a reális életben történni fog, nem azt, amit hallani szeretnél.

Remélem, megtalálod a boldogságodat!

2010. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen ugyanazt akartam írni, mint az előttem szóló... így nem írom le mégegyszer. DE előző szerintem tökre le leszünk húzva ...
2010. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Mint már írtam, nem akarok a másik nővel balhézni.

Gondoltam, hogy valaki felveti, hogy az én hibám miatt is megtörténhetett, de szerintem én nem hibáztam... Terhesen, betegen feküdtem otthon/kórházban, amíg ő "szórakozott".

Egyébként köszönöm a válaszokat! Hasznos mindegyik!

2010. márc. 1. 20:45
 19/22 anonim ***** válasza:
ha már megcsalt nincs mit tenni. ne várj semmiféle magyarázatot vagy csodát. úgysem fogják elmondani. a férjed a főbűnös, a lány meg kis túlzással akárki lehetett volna. lehet hogy nem is ő az egyedüli szeretője?
2010. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18%
szánalmas vagy.
2010. márc. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!