Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti hány éves korától...

Szülők, ti hány éves korától engednétek a lányotoknak, hogy a strandon tangás fürdőruhában legyen?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
89%
Olyat vesz magának 16 éves kora után, amilyet akar... de ne várja, hogy mutatkozzak vele a strandon ilyen felszerelésben.
2015. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
88%

Remélem, sose lenne ilyen vágya.

Annyira közönséges, remélem, sose lesz ilyen a lányom.

Nem szívesen mutatkoznék vele a strandon.

2015. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
21%
Nem értem a válaszolókat. Az egészen kislányokat szokták meztelenül, félpucéron, sima bugyiban amit behuznak a fenekükbe napoztatni, hogy több nap érje őket. Én nem látok semmi ízléstelent a dologban. Felőlem akárhány évesen vehetne fel. Az hogy valaki nagyobb felületen akar barnulni nem kvás és nem ízléstelen. Öregembereken már inkább nem tudnám elképzelni. De fiatalokon minden további nélkül. Ráadásul egy tanga jellegű fürdőruhának egyáltalán nem kell szexuális töltetűnek lennie. Olyat is láttam a múltkor tengerparton, hogy egy tini lány folyton farmerban meg pólóban volt. Úgy ment a tengerbe is. Hát furcsa volt, de ha ő úgy érzi jól magát? Hadd csinálja. Ugyanígy gyerekeken is láttam már tanga fürdőruhát. Én semmi kivetnivalót nem látok benne.
2015. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
83%
A tanga bizony ribis! De ami a legrosszabb, hogy még strand nélkül is egészségtelen, és fertőzés veszélyes. Strandon pedig fokozottabb a fertőzésveszély! Felesleges mindenütt lebarnulni, attól nem lesz egészségesebb.
2015. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
79%
18 után, akkor már ő dönt, korábban csak akkor ha elmenne a jóízlésem.
2015. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom, remélem senki nem akar tangás bikiniben lenni.
2015. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
15%
19-20.. addig gyerek..
2015. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
72%
28 éves vagyok,de soha nem volt rajtam tangás fürdő ruha,pedig nagyon jó alakom van.Ugyanakkor nem vagyok ízléstelen,így remélem a lányomnak sem fog eszébe jutni,hogy a pi..át mutogassa mint valami olcsó kis ....
2015. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
79%

AMikor már maga dönthet, vagyis 18 felett :)

Egyszerűen közönséges egy összezsúfolt átlag strandon.

Egy olyan tengerparton, ahol 10-20-30 méter van az emberek között, ott még elmegy, de ahol lángos evés közben fél méterre mennek el tőled csupasz seggel, még ha esztétikailag rendben is van, akkor is rettentő turn off jelenség.

2015. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
64%
egyébként meg, miért fáj neked ha a nagyobb darab lányok is mennek strandra? nem én nem vagyok az. de ennyi erővel téged se engedjenek be, ha nem vagy kigyúrva, mert akkor a vékony alkatoddal zavarnád a lányok szépérzékét.
2015. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!