Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori a férfiak...

Mennyire gyakori a férfiak között, hogy úgy vannak vele, hogy egyedül nő munkája a háztartás vezetése? Ritka?

Figyelt kérdés
Az én párommal teljesen rendben volt minden, addig amíg össze nem költöztünk és kiderültek dolgok. Az anyja főzött mosott rá egész életében és még egy rántottát sem tud elkészíteni, ha leküldöm a boltba, akkor kérdőn áll és össze-vissza kóvályog és hárompercenként felhív és hülyeségeket kérdez és még egy sepregetés is meghaladja a tudását. Ezzel még nincs is baj, mert megtanulhatja, de a minap kijelentette, hogy ő nem köteles ezeket megcsinálni, nem szégyelli magát, mert férfi és egy normális nő nem sózza ezeket a férfi nyakába. Normális ez? A férfiak nagy része így gondolkodik?
2015. jún. 29. 21:39
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Négy sorból leszűrted, hogy én mit adok a páromnak, mikor nem is erre fókuszált a kérdés? Gratulálok
2015. jún. 29. 22:10
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"mert férfi és egy normális nő nem sózza ezeket a férfi nyakába"


Nekem nem volt még ilyen barátom, és nem is lesz.


AMúgy nem értem, összeköltözés után derült ki, hogy a párod eddig hogyan élt?

Én rendszeresen láttam, hogy az enyém akkor is takarított, főzött és sütött, míg a szüleinél élt.


A férfiak nagyobb része nem így gondolkodik, csal éppen kifogtad, és nem (akartad) észrevenni, hogy ő ilyen mama kicsi fia.

2015. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám ilyen, életemben nem láttam még mosogatni... Legjobb barátnőmnek pedig a bátyja hasonló gondolkozású.
2015. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem ismerek ilyen gondolkodású embert. Ints neki búcsút, vagy ezt mielőbb beszéljétek meg. Nyugodtan eltarthat Téged, és akkor napi nyolc órában vezetgeted a háztartást. De kösd ki hogy nem akarod meglátni hogy szervízbe viszi a kocsiját, mert az férfimunka, oldja meg együl. Ja, hogy nem megy? Akkor Te is kérsz takarítónőt segítségnek. Plussz kérés nélkül hordja csak nyugodtan haza a húst, jó lesz a piacról is, de vadászhat is ha gondolja. Te majd bogyókat gyűjtögetsz addig. Nanemár!!!! Keress egy normális férfit.
2015. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam ennyire életképtelen férfival. Bár egyetemista körökben, ahol igen sokan albérletben, koliban élnek, nehéz is lenne, de egy rántottát tulajdonképpen még elrontani sem lehet.
2015. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem volt ilyen barátom, és hála az égnek a férjem sem ilyen.

porszivozik, tereget, foz, mosogat...mindent megcsinál, és mindent egyutt csinálunk, amig o mosogat addig én porszivozok...de forditva is igaz, o kifestette a szobákat én pedig az ajtokat..vagy mig o fuvet nyir és gyomlálok..igy tobb idonk van egymásra és o sem egyedul szakad meg a munkátol és én sem.

2015. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

én férjem is nagyon pedáns és talán még szeret is takarítani :) munka után simán nekiáll mosogatni vagy porszívózni... főzni mondjuk nem tud, de minden vasárnap ő csinál reggelit, tehát egy rántotta nem fog ki rajta :)

vásárolni nem szeret, de mikor mondjuk a gyerekünk megszületett, 3 hétig simán megoldotta a vásárlást, hogy ne kellejen nekünk mennünk influenza járvány közepén :)

apósom is és apukám is egyedül él, rajtuk se fog ki a háztartás :)

2015. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%

Ma írtam ki kérdést, tisztára ugyan erről! Az én emberem is ilyen, még igaz nem élünk együtt, de ki sem fogom bírni ha olyan lesz, ott hagyom őt mérgemben.

Nem mondom, hogy mindenben olyan, de nagy részben semmi házimunkát nem csinál magától! Úgy kellett rászoktatnom, erre arra sikerült is úgy ahogy, de mindig meghallgatom, hogy a nőbe ez bele van kódolva, hogy ezt megcsináljuk a férfira, mert gondoskodóak vagyunk! Hallottál te már ennél nyálasabb hülyeséget? Mondom most a gyerekem vagy, vagy a párom? Mert igen bennünk van a gondoskodás, bazz a gyerekünk irányában! De nem egy (testileg csak) felnőtt férfit pátyolgassak már!

2015. jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
14%
a férfiak 50%-a
2015. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
68%
Aki ilyet mondana, hogy akármi is belém van kódolva, mert nő vagyok, attól rövid távon könnyes búcsút vennék.
2015. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!