én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

most fogom betölteni a 18. életévemet, a barátom 21 éves és most voltunk fél éve együtt.

felvetődött a gyerek téma és ő úgy gondolja, hogy én lehetnék főállású anya is és nem kell tovább tanulnom.

én szeretnék tovább tanulni, mert anyáéknak én lennék az egyetlen pénz forrása. (elváltak a szüleim)

2 éves okj képzésre mennék és utána bevállalnám a gyereket, de most nem és ezt nem érti meg. anyáéknak is mondtam és szó sem lehet arról, hogy nem tanulok tovább úgyhogy most nem tudom mi lesz, nagyon összevesztünk a barátommal

mindent elrontottam és én vagyok a hibás?



2015. júl. 7. 22:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
21 és 18 még nem a legideálisabb kor szülővé válásra a mai korban, örülj hogy te gondolkodsz felelősebben és ne is csinálj butaságot, főleg ne egy fél éves kapcsolatba minden anyagi és egyéb háttér nélkül. jó tanulást, sok sikert!
2015. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

fél éve vagytok együtt, még sosem laktatok együtt, de már parancsolgat, meg akarja határozni, hogyan élj

a helyedben azonnal kitenném a szűrét, amíg nem késő

2015. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem te vagy a hibás. Tanulj tovább, az bármikor jól jöhet, nem tudhatod mit hoz még az élet
2015. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Ööö... Nem is tudom, mit mondjak.

Tanulj tovább. Ahogy tudsz, költözz el otthonról. Dolgozz pár évet és ha akkor készen érzed magad rá, alapíts családot.

A srácot hagyd a francba, és anyádéknak max addig adj pénzt, míg muszáj otthon laknod. Mi az, hogy te vagy a pénzforrás... Nagyon remélem, hogy csak viccelsz, hogy ennyi eszed van 18 éves létedre.

2015. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

mert legyen csak egy érettségi a kezemben és menjek szülni?

nem tudom hol élnek az ilyen emberek

2015. júl. 7. 23:12
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi szépen, már úgyis mindegy
2015. júl. 7. 23:15
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
17%-os, maradj már csöndben. Nem olyan világot élünk, ahol tök nyugodtan ülhet otthon egy pár akármelyik tagja. Könyörgöm, egy fél éves kapcsolatról beszélünk. Még érettségi sincs a kezében, semmi munkatapasztalat, semmi élettapasztalat. Ráadásul, ha valaki már a kapcsolat elején így parancsolgat, azt jobb otthagyni, előbb vagy utóbb egy agresszív állat lesz belőle.
2015. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
NE aggódj, jön majd olyan fiú, aki nem akar fél év után felcsinálni. De azért azon is gondolkozz el, hogy miért tekintenek rád a szüleid úgy, mint egy pénzforrásra.
2015. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért olvastad azt a kitételt, hogy ---főállású anyát---akar azonnal csinálni a fél éve ismert alig 18 éves barátnőjéből? Egyszerűen hol marad a közös megegyezés a közös életről? A tervekről? Arról, kell-e gyerek, mikor, mennyi? Ésatöbbi, ami általában megelőzi a közös életet nő és férfi között.
2015. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Olcsó kis troll vagy te, Lajtamás.
2015. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!