én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

most fogom betölteni a 18. életévemet, a barátom 21 éves és most voltunk fél éve együtt.

felvetődött a gyerek téma és ő úgy gondolja, hogy én lehetnék főállású anya is és nem kell tovább tanulnom.

én szeretnék tovább tanulni, mert anyáéknak én lennék az egyetlen pénz forrása. (elváltak a szüleim)

2 éves okj képzésre mennék és utána bevállalnám a gyereket, de most nem és ezt nem érti meg. anyáéknak is mondtam és szó sem lehet arról, hogy nem tanulok tovább úgyhogy most nem tudom mi lesz, nagyon összevesztünk a barátommal

mindent elrontottam és én vagyok a hibás?



2015. júl. 7. 22:57
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Egy gyereket nem abbol àll felnevelni, hogy poty jaj de cuki gyere pisi kaki jaj de szeretem. Kèpzeld el, hogy milyen nehéz felneveni szorozd be 4-el ès akkor mèg nem beszèlhetūnk arrol, hogy milyen lesz a gyerek. Lehet csudi szūlő lennèl ès akàr szuper èletet tudnàl biztosítani a gyereknek, de nézz bele a telefonkönyvedbe jó mèlyen ès nèzd meg hàny emberrel nem mehetnèl el bulizni nap mint nap. Ha meg összevesztek ès szakitotok a màsikkal akkor meg mindenki köpkölődni fog ès a gyerek èletèt is befolyàsolja ez. Ezt úgy èrtem,hogy most vàltak a szūleim ès èn ezt nagyon megsinlem innen oda onnan ide. Nincs 1 normàl helyem se. Ès mivel gondolom ő akarja ès te is szeretni fogod a gyereket ezèrt ő szív a legnagyobbat. + nem beszèltūnk arrol hogy Mo.n vagy ahol mèg annak is örūlösz hogy spàros lehetsz. Ami durvàn annyira elèg, hogy èletbe tartsd magad. Csak 1 hónapig szàmold ki hogy a fūrdèsed a villany a szàmítógèp a kajàd mennyibe kerūl. Ès ha valaki többet keres az konfliktushoz vezethet. Míg ha àtesnèl a diplomàn lehet 1 mozdulattal keresnèl ugyan annyit mint 1 hónap munkàval.

Tehàt tippem 1.nek költözetek össze ès legyen egy sima hàziàllatotok 2 èvre ès ha az szuper na akkor lehet gondolkodni. Èn is 18 vagyok ès èn is szeretnèk csak fèl emberöltősen.

2015. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!