Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb verés...

Mi volt a legnagyobb verés vagy a legdurvább büntetés amit gyerekkorodban otthon kaptál?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 21:55
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
91%

Több is volt, egyszer rossz jegyet hoztam haza (olyan 7-8 éves lehettem). Apám üvöltött, hogy nem is vagyok a gyereke, és agyonver. Elbújtam a kamrában, ő meg keresett. Rettenetesen féltem, hogy ha megtalál, mi lesz. Anyám próbálta eltéríteni, mert ő tudta, hogy hol lapulok. A mai napig nagyon rossz emlék. Egyébként azt érte el vele, hogy nem néztem fel rá soha, és most, felnőttként sem tudok apámként tekinteni rá (azzal együtt, hogy mindkét szülőm finanszírozta a tanulmányaimat). Tudom, hogy nagyon csúnya dolog, de néha kifejezettem gyűlölöm, és hiába közdök ellene.

25/L

2010. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
91%

Én még 1 éves lehettem vagy még anyi sem mikor anyám beindult mert nem ettem meg valamit és bevágot a fürdőkádba.Combnyak törésem lett. (Alkohol pártyát fogta.) Aztán a nevelőanyámnál meg fakanállal kaptam mikor valami rosszat csináltam vagy nem fogattam szót. Már 10en éves voltam mikor össze vesztünk és elmentem a játszótére és utánam jött és megvert és haza ráncigált.


23/L

2010. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom, ez nagyon durva... :S Egyébként biztosra veszem, hogy ha megöregszenek, majd Rajtad fognak lógni segítségért, mint "jótevőid" akik felneveltek. Undorítóak tudnak lenni az emberek.
2010. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim válasza:
91%
Hát legtöbbetek helyében inkább lesem írtam volna azt az állat módot amit a szüleitek csinált veletek!Azért elég durva hogy valakiből ennyire kitörjön az állat!Multkor mentem egyik barátommal kocsival és láttam hogy a buszmegállóban verte az apa a kisgyereket,de nagyon durván!Ki szálltunk és összevissza vertük az apát!De meg is érdemelte!!Vannak brutális állatok akik ugyanazt érdemelnék amit adnak a gyereküknek!
2010. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban 1x vert meg anyám: 13 évesen volt egy barátnöm akit anyám nagyon nem kedvelt, és mondta, hogy nem akarja, hogy ö legyen a barátnöm. De mivel általános iskolában egy barátom vagy haverom sem volt ígyhát érthetö módon ragaszkodtam ahhoz a lányhoz, mert aranyos is volt. Dehát, hogy anyám érvényesítse akaratát, úgy megvert, hogy az asztal alá menekültem elöle és ott is aludtam.

22/L

2010. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nincs ilyen durva sztorim, anyámtól kaptam ugyan néha 1-2 pofont, ezek nem "nemesbítették a jellemem" mint ahogy egyesek próbálják bemagyarázni maguknak utólag, de nem is okoztak lelki károsodást. Értelmük nem volt. Feszültséglevezetés, és kész.


Elszörnyedve és szomorúan olvastam a történeteket. Ne csináljátok Ti is ezt a gyerekeitekkel! :(


Ha lesz gyerekem, soha nem fogom megütni, és a kedvesemnek se fogom hagyni, hogy így tegyen.

29/n

2010. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
96%

Én sosem kaptam semmiért egy pofont sem a szüleimtől egyiktől sem, mégis úgy érzem és a szüleim is úgy látják, hogy normális ember lett belőlem.

Anyám azért nem ütött meg soha mert több pofont kapott egész 18éves koráig a szüleitől mint ölelést v kaját... és ő bizonyítani akart magának is szüleinek is h igen b..tok meg fel lehet nevelni így is egy gyereket, remélem ő is úgy látja h sikerült ö a legjobb anya és az én apukám a legjobb apa a földön, habár nem tudom milyen másik apa és másik anya kimerem jelenteni,hogy ők azok!

Nem voltunk gazdagok, se szegények nem is akartam sose az lenni mindenem megvolt, az itt olvasottak alapján remélem mindenki ilyen szülőkké válik és később én is, hogy más gyerek is elmondhassa az én szüleim a világ legjobb szülei!

2010. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
94%
Hát..2 hétig nem szóltak hozzám.Nagyon rossz volt
2010. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
93%
Nem voltam rossz gyerek, csak makacs - mégis sokszor kikaptam. Kettőre emlékszem: rendszeresen kukoricán kellett térdelni. Taknyom-nyálam egybefolyt a sírástól, s néha próbálkoztam a sarkamra leülni, ilyenkor hosszabbodott az idő. Egyszer úgy képen vágott apukám, hogy ott maradt a keze nyoma. Nem mertem iskolába menni.Anyukám azt mondta, mondjam, hogy fát vágott apukám, s oda pattant. A tanító rá is kérdezett, és én hazudtam. Ő meg biztos átlátott a szitán. Érdekes, a szüleim nagyon jó emberek voltak, máig sem értem, ha szerettek, már pedig ebben biztos vagyok, hogy tudtak így büntetni? Én a két gyerekemnek csak egyszer-egyszer adtam verést. Mindkétszer rettenetes rossz hangulatban voltam a pénztelenség miatt. A szüleim is örökké hajtották magukat. Ezért bocsátottam meg, pedig akkor rettenetesen rosszul esett, mert úgy gondoltam, nem szeretnek. Hisz ha az ember szeret valakit, hogy emelhet rá kezet?
2010. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
89%
amikor anyám kijelentette, hogy bánja hogy megszült és felnevelt engem!!!
2010. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!