Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben jogos volt a...

Ebben az esetben jogos volt a kiakadásom vagy nem?

Figyelt kérdés

A párom születèsnapi meghívást kapott egy règi barátjától.

Amivel kifejezetten nem is lenne problèma csak hogy ez a baráti társasága nem veti meg a tudatmódosító szereket.

Règebben a párom is kipróbálta de jó ideje nem èl vele.

Viszont ismerem annyira ha elmegy a buliba ès iszik ès a társaság 90%a valamit használ akkor ő is fog.

Ezek után elèg kiakadtam, hogy mièrt keresi az ő társaságukat.

Megtiltani nem tilthatom ha elakar menni de úgyis èszre veszem rajta ha bármit is csinált illetve elèg könnyen meg is tudom.

Megmondtam neki ha bármit is csinál èn másnap reggel pakolok össze a kislányunkal ès elmegyek.

Ő erre megharagudott rám, hogy ezt nem tehetem meg vele.

Azèrt ez nem pár pohár whiskeyről szól ès nem is egy füves cigarettáról.

Más is így reagált volna vagy nem?



2015. júl. 14. 08:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet előre eldönteni.


Ugyanis ha elmegy, használ valamit és visszaesik, akkor jogos.

Ha elmegy, ott beáll... és ennyi, akkor meg nem.

2015. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Alapvetően igazad van, kérdező, d nekem a módszer nem tetszik.

"Megmondtam neki ha bármit is csinál èn másnap reggel pakolok össze a kislányunkal ès elmegyek."

Én inkább elmondanám neki, hogy nézd, drágám, én szeretlek, és bízom benned, de nem tudom véka alá rejteni a félelmemet, miszerint ha elmész erre a bulira, visszacsúszol oda, ahonnét elindultál velem. Kérlek, gondold ezt át, mielőtt igent mondanál a meghívásra.

2015. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!