Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz volt a felháborodásom a...

Igaz volt a felháborodásom a férjem miatt?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem állunk èppen fènyesen, sok pènz elment a hitel kiváltásra.

Nègy hónapos picivel vagyunk.

Közös kasszán vagyunk ès jelenleg igyekszem otthon vègezni a munkám ès kevesebb pènzből mindent kihozni.

Ma a netbankba belèpve láttam, hogy kevesebb a pènz így utána nèztem.A fèrjem majdnem 20ezer ftèrt vásárolt 2sapkát ès egy atlètát.

Tudta, hogy jelenleg lett volna sokkal fontosabb is(új mellszívó mert tejlázat kaptam, a règi nem szívta ki rendesen).

Ezek után felhívtam, hogy ezt elèg durvának tartom ès mondja vissza a rendelèst mert ez jelenleg nem fèr bele a büdzsèbe.

Megharagudott ès rámcsapta a telefont.



2015. júl. 15. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
(A tejlaz mellgyulladast jelent. Súlyos esetben antibiotikum, enyhébb esetben fejés a kezelése. Mégpedig kézi fejés, ugyanis a csomokat fel fel kell oldani, amire egy Mellszivo nem képes, csak a masszírozás. A leg hatékonyabb meleg víz alatt masszírozni. Ilyenkor nem a kiejt tej mennyisége a lényeg. Erre felesleges a mellszivo. Ha emellett szeretne félre tenni is, akkor érdemes venni, de gyulladasra értelmetlen )
2015. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Kedves előző, volt neked nagyon durva tejlázad?

Nekem volt, akkora csomókkal, mint a fejem.

Kimasszíroztam a csomót, igen ÉS fejtem elektromos mellszívóval, ugyanis az életben nem tudtam volna kifejni kézzel.

2015. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jogos volt a felháborodásod.. Mi is közös kasszán vagyunk férjemmel, de egyikünk sem csinálna olyat ekkora kiadásnál, h előtte ne beszélnénk meg. Ha telik, oké, ha nem, akkor ez van. Szóval ez nem volt fair, h így mindezek mellett amit leírtál, hogy egy sapkát és egy trikót vett magának ennyi pénzért.

Azt, hogy mindezt egy igen fontos dolog helyett vette, azt meg egyenesen bunkóságnak tartom hát még a reakcióját..

2015. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Kedves 12, nekem nem, ellenben volt nem egy kismamam, akinek volt. A mellszivo nem szünteti meg a csomokat, csak a masszírozás. De a kérdés nem ez volt, csupán az egyik válaszolnak írtam, aki nem tudta mi az a tejlaz
2015. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, egyeztette az orvosával, hogy mit kezdjen a tejlázával. Nem ez a lényeg, hanem hogy ha kevés a pénzük, akkor húszezer igenis sok, pláne a felsorolt dolgokért (mi az isten kerül két sapkán meg egy atlétán húszezerbe? Giorgio Armani varrta őket a saját kezével?) és még ha alapból külön kasszán lennének is, amíg az egyik fél kisbabával van otthon, addig a dolgozó fél fizetése közös, mert a KÖZÖS gyerekükkel van otthon a párja. Lehet, hogy a rendelés már nem mondható vissza, de ültesd le és nyugodtan beszéljétek meg egymással, hogy az x összeg fölötti vásárlásokat legközelebb előzetes megbeszélés alapján végezzétek. Vagy hogy a rezsi és a hitel kifizetése után fennmaradó összegből mindketten kapjatok x ezer forintot személyes felhasználásra, a többi menjen megtakarításra.
2015. júl. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!