Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elolvasta a naplóm! Mit...

Anyám elolvasta a naplóm! Mit tegyek? (17/L)

Figyelt kérdés
A nővérem véletlen megemlítette egyik veszekedésünk alkalmával hogy talán jobban el kéne dugnom a naplómat. Mint később kiderült hogy anyám olvasgatja és mindig a nővéremnek panaszkodik hogy miket írtam bele...egyszerűen undorító a viselkedése. Olyan dolgokat írtam bele amikről nagyon nem kéne tudnia (mennyit ittam, hol, mikor, kivel, hogy még azt is basszus hányszor hánytam!! ez nem sokszor fordul elő mondjuk de durván részletesen írtam egy napról 12 oldalt.., az első csókom, a szerelmi életem, és még mániám felébredés után amennyire emlékszem az álmaimat gyorsan belefirkantani ami meg durván magánügy) Rájöhettem volna mondjuk, mert mostanában utálja a barátaimat és mindig azt mondja hogy rossz hatással vannak rám.. és nem érti meg mekkora bunkó. Sosem voltunk nagy bizalmasok és most nem tudom hogyan reagáljak mert ezzel csak azt érte el hogy még annyira se bízom meg benne mint eddig.

2015. aug. 14. 18:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

11-es, te is nagyon okos lehetsz... :)

Arra gondolt, hogy annak a nevét nem írta le, AKINEK írta a verset...

2015. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tragédia!

Hello kitty!

2015. aug. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy mi a fenéért ír bárki is a világon naplót?

Az egyetlen dolog amire jó, hogy elolvassa olyan, akinek nem kéne...

2015. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam annó, de én nem szóltam anyámnak, elkezdtem olyan hazugságokat beleírni amivel megtörtem a lelkét :) például hogy ne csodálkozzon ha 1-2 éven belül eltűnök soha nem keresem, öngyilkosság témák részletezése, halálok, meg róla is 1-2 dolgot, miután teljesen kiidegeltem kb 1-1.5 év után elmondtam neki... Megtanulta a leckét szerintem egy életre, más magánélete tabu!
2015. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi srácok:) Sokat segítettek :D lehet utolsó ezt megcsinálom :D de arra gondoltam hogy veszek egy ugyanolyan naplót és abba írogatok ilyeneket.. azért a valódit nem anyámnak írtam hanem majd ha 80 éves nyanya leszek az idősek otthonában tudjak akkor is jókat röhögni a fiatalabb énemen :) már tényleg rá fér mert mostanában a táskámban is turkál.. Gondoltam a gépes megoldásra is de arra jutottam hogy mégiscsak személyesebb ha a saját kézírásom, a saját nyelvemen, ugyanis anyanyelven sokkal több érzelmet le lehet írni :) A valódit meg valszeg elzárom.
2015. aug. 17. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!