Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anya mindig...

Mit tegyek, ha anya mindig meztelenül mászkál otthon?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, ezt csinálja, de pár éve kezdett csak zavarni.Itthon egész nap meztelenül van előttem, a húgom és apa előtt.Igaz, hogy mindketten lányok vagyunk, emiatt jöhettek azzal hogy "dehát ez a természetes meg nem kell szégyellni a testünket", de én egész életemben szényellős voltam, még az orvosnál se merem levenni a polómat, mindig ilyen voltam.Emiatt is érzem nagyon kellemetlenül magam anya miatt, higgyétek el nem valami gusztusos, amikor ebédnél mondjuk nyúl a sóért és a melle ott lóg a levesem felett...valahogy én nem érzem ezt normálisnak, és kellemetlen így egy helyiségben lenni vele.Meg attól is félek, hogy ha áthozom a barátnőimet, vagy esetleg egy fiút, mi lesz, ha így meglátják anyát.

És igen, szóltam neki, szólt a tesóm és apa is, minden nap elmondjuk neki, mégsem érdekli.Arra hivatkozik hogy mivel elég kövérkés, melege van és így érzi jól magát.Mit csináljak? Nekem nagyon kellemetlen ez az egész.

15/l



2015. aug. 30. 14:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%
A nő orvosi eset. Nem hiszem, hogy kezelni tudnák, viszont ti hárman nem vagytok kötelesek tönkretenni miatta az életeteket. Próbáljatok meg hárman külön menni.
2015. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

#10-es ezen jót nevettem, lehet hogy kipróbálom:D

Annyira nem drasztilus a helyzet, hogy külön költözzünk, de nekem úgyis pár csak pár évet kell kibírnom vele.

2015. aug. 30. 15:25
 13/31 anonim ***** válasza:
28%
szerintem is megjegyzéseket kell tenni az alakjára, hogy lóg a melle, nagy a hasa, narancsbőrös a valaga.
2015. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az segítene, ha ezek után nem zavartatja magát akkor nem fog megváltozni akkor sem, ha leszólom, meg amúgy sem akarok ilyen bunkó lenni.
2015. aug. 30. 18:11
 15/31 anonim ***** válasza:
46%
esteleg mind 3an egyszerre ágáljatok ellene,egésznap,minden nap,csak megunja egyszer.
2015. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
100%
vagy mindhárman vetkőzzetek ti is le meztelenre és úgy üljetek oda ebédelni.Aztán a fater mikor nyúl a sóért véletlenül lógassa bele a micsodáját anyád levesébe hátha észreveszi magát.
2015. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
XDD köszi, de ilyen betegek nem vagyunk:'D
2015. szept. 19. 07:43
 18/31 anonim ***** válasza:
59%
akkor szimplán rúgjátok valagba, térjen már észhez
2015. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
26%

Ez nem lényeges probléma! Senki sem kabátban születik! Hülye begyökeresedett gátlások okozzák, hogy nem az a természetes, hogy meztelen vagy, mint ahogy az emberen kívül minden lény, hanem hogy a ruha a természetes!

De nem a ruhat eszi az embert!

2015. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
82%
Csináljatok róla képeket telefonnal, mondván hogy a suliban meséltetek róla de nem hiszik el hogy ezt csinálja és kell a bizonyíték. Vagy kell fészbukra egy "csupaszkodó szülők" csoportba a fotó. :)
2015. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!