Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem 12 év után elérte a...

Nagy Mira kérdése:

Férjem 12 év után elérte a napi 4 liter palackos bor fogyasztását. Egész nap alszik,4órát dolgozik naponta, odahaza semmit. Gyemekeivel nem törődik, zavarja őt és csak kiabál velük. Meddig tartható ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Fogadkozik,megváltozik.

Nincs közös program,beszélgetés,munka.A gyerekek szégyellik az apjukat a társaik előtt.Ahogy én is.

Mi a jobb?Alkoholista apával felnőni ,lelki sérüléseket szerezni vagy apa nélkül,nyugodt otthoni háttérrel.

Sajnálom,de a gyerekek rettegnek tőle.



#Alkoholist apa #rettegő cslád
2015. okt. 16. 14:01
1 2 3 4 5
 41/44 Költőnő? ***** válasza:
*erre a mondatra leteszi
2015. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Gratulálok azoknak, akik a kérdező felett ítélkeznek, nyilván most pont erre van szüksége...


Nem leszek népszerű a válaszommal, de nem is ez a célom. A saját történetemet írom le, lehet, hogy nem vagyok normális, vagy átlagos, vagy követendő, de ilyen is van.


Gyerekkoromban éltem át hasonlót, és édesanyám valahányszor próbált elköltözni, én könyörögtem, hogy menjünk vissza. Nekem még a folytonos veszekedés ellenére is nagyobb biztonságot nyújtott a családi egység, mint a különélés. Szerencsémre kb. 10 év után édesapám egyik napról a másikra letette az alkoholt. Megsínylette a szervezete, és a házasságuk is, de azóta is együtt élnek és szeretik egymást.

Nyilván ez rosszul is elsülhetett volna, így nem biztatlak arra, hogy maradj. Próbáld megbeszélni a gyerekekkel, ők mit szeretnének. Nehéz ebben a helyzetben okosnak lenni.

2015. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Kiabál a gyerekekkel? Veled is? Na, az nem jó! Pláne, hogy a gyerekek még félnek is tőle. Szégyellitek őt? Az sem jó. Azonnal lépned kell, ha nem akarsz magatoknak rosszat!
2016. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Szia. Lett változás?
febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!