Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg?

Miért nem érti meg?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, a barátnőmmel 7 éve élünk együtt. Amikor a szüleimnél vagyunk, anyukám szinte mindig felhozza a témát, hogy miért nincs és mikor lesz gyerekünk. Miért nem érti meg, hogy mi (még) nem akarunk? Vagy épp ideje lenne már?

2015. nov. 3. 21:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondjátok meg anyukádnak, hogy nem terveztek, le lehet szállni rólatok. Nem kényszerítheti ki az unokát. Ha babázni akar, keressen valakit kisgyerekkel a távolabbi családban, biztos szívesen fogad egy kis segítséget.
2015. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk, de hiába. De meg is értjük..
2015. nov. 3. 22:20
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanezen ment a vita évekig, míg egyszer elegem lett belőle, és "helybenhagytam" a családot. Nem érették meg, hogy van aki szülőtípus és van aki nem. 30 éves nő vagyok és nem szeretnék gyereket, nem is szerettem volna, amióta az eszemet tudom. Van egy munkám, és az abból adódó életmódom, amit élvezek, és bár sokan önzőnek tartanának miatta, nem mondanék le róla egy gyerekért. A párom dettó. Szeretek aludni, szeretem a kényelmet, a pihenést, a munkámat, az alakomat(tudom ennek elvesztése nem törvényszerű), szeretek magammal, illetve magunkkal foglalkozni. Véleményem szerint az lenne önző dolog, ha így vállalnék gyereket, nagyon kitolnék szegénnyel.
2015. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Megértelek. Egyáltalán nem vagy emiatt önző. A lényeg hogy szeresd a munkád meg egymást. Mi is szeretünk egymással foglalkozni, és ha ezmiatt összejönne véletlenül egy gyerek nem lenne gond.
2015. nov. 3. 22:37
 15/36 anonim ***** válasza:
30%

" Véleményem szerint az lenne önző dolog, ha így vállalnék gyereket, nagyon kitolnék szegénnyel."


Hehe :) Egy pillanat alatt megvaltozna benned a fontossagi sorrend. Sot par ev mulva visszaneznel a regi eletedre es nem ertened mi volt benne a jo.


Tudom, tapasztalatbol beszelek.

2015. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
72%

"Hehe :) Egy pillanat alatt megvaltozna benned a fontossagi sorrend. Sot par ev mulva visszaneznel a regi eletedre es nem ertened mi volt benne a jo.


Tudom, tapasztalatbol beszelek."


Igen, nyilván nem tudom mit hoz a jövő, lehet én is változok, de ha most születne gyerekem, nem hiszem, hogy tudnám szeretni.

2015. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Mondd meg anyunak, hogy meg a kedvedeit elveszi tole. igazabol igy van nem?

(en is 32 vagyok, en most kezdegetem akargatni, de elesben meg vigyazunk)

2015. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Kedvem lenne, de másért nem akarok. D
2015. nov. 3. 23:03
 19/36 anonim ***** válasza:
79%

Ekkora baromságot. Miért ne lenne értelme gyerek nélkül élni? Nem mindenki akar gyereket nevelni, méz az egyik. Akinek még más öröme vagy értelme sincs az életének, azt igazán sajnálom. Egy normális ember kellene hogy teljes életet éljen, aminek max egy része a gyerekneveles.

Kérdező, ha elmondanad, hogy nem is akartok, talán megertene, de így hogy majd majd a válsz, persze hogy mindig újra kerdezik

2015. nov. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
54%

Kérdezd meg tőle.

Nem ismerjük anyudat.

2015. nov. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!