Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A megcsalás előbb vagy utóbb...

A megcsalás előbb vagy utóbb mindenképpen bekövetkezik egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vagy van holtig tartó hűség? Létezhet ilyen, és ha igen azt honnan tudhatom?

2015. nov. 9. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én válaszom ineg hasonló lenne az 1-eshez,csak mit 28 éve élünk együtt.


És mivel a közös a munkánk is, gyakorlatilag folyamaotsan együtt vagyunk, szóval megcsalásra nem is igen lenne lehetöségünk, de nekem eszembe sem jut, és neki sem, ennél sokkal fontosabb kettönk kapcsolata.

2015. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%

Hát...kedvesem 20 éve házas, és mindig elítélte azt, aki megcsalja a társát. Egészen addig, amíg vele is megtörtént amit soha nem tudott volna elképzelni. Több mint két éve együtt vagyunk, szerelemben. Imádjuk egymást:)

Én azt gondolom, soha senki nem lehet biztos semmiben!

2015. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

Aki megcsalja a másikat, az igen alja ember.


Elvileg azt senki nem tudja kizárni, hogy esetleg másba legyen szerelmes. De egy tisztességes ember ilyenkor ELÖSZÖR kiszáll a régi kapcsolatból és csak UTÁNA kezd mással. Aki nem így tesz, az szerintem értéktelen, szemét valaki.

2015. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Namost összekutyultad a megcsalást a holtig tartó szerelemmel. Nem szerencsés. Egy kapcsola megcsalás nélkül is kihűlhet, tönkremehet. Másrészt, akinek az érzelmi intelligenciája nem egy 12 éves gyerek szintjén van, nem fog félremenni. Mert a félrelépés az mindig tudatos döntés, sosem véletlen.
2015. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!