Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogatnád ebben a feleségedet...

Támogatnád ebben a feleségedet/párodat, ha emiatt nem érezené jól magát?

Figyelt kérdés

Gyermekvállalás és az egy év utáni szoptatás miatt, megszeretné csináltatni a mellét.

Támogatnád benne?


2015. nov. 28. 10:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Én nem örülnék, ha a férjem azzal állna elő, hogy valamilyen esztétikai műtétet szeretne. Egyrészt a pénznek is lenne jobb helye, bár ez a része érdekel e legkevésbé, ki tudnánk gazdálkodni. Én eleve nem tartom természetes dolognak a szépészeti műtéteket és minden műtétnek van valamennyi kockázata is. Nem szeretém, ha a hiúsága miatt esetleg a gyerekünk apa nélkül nőne fel. Természetesen, ha valami nagyon komoly esztétikai problémáról lenne szó, akkor támogatnám, pl. egy csúnya égési sérülés arcon.
2015. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%

Beszéltünk már erről a férjemmel. Ő azt mondta, mindent megteszünk azért, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Ő nem mondana nekem olyat, mint az első válaszoló (de ezért is választottam őt férjemül).


Nem miatta csináltatnám meg, hanem azért, mert nekem nem tetszik úgy, ahogy van. Végül, furcsa fordulatot hozott az élet, ugyanis erős gyógyszert szedek a megmaradásomért szülés után majd, így nem tudok szoptatni. (persze ettől még lóghat majd terhesség után, bár még nem nőtt eddig)


25 hkm

2015. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
igen! tàmogatnàm. a legfontosabb, h o jol érezze magàt a borobén.
2015. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

A szilikont semmiképen se... halott dolog lesz.

Amúgy gáz, ha ennyire központi kérdés ez neked.

2015. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Igen, tök gáz, hogy nem akarsz undorodni magadtól, és rosszul érezni magad a bőrödben.
2015. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 omba ***** válasza:
67%

Én se nagyon értem, hogy 2,5 éves baba mellett egy anyuka ezen parázik... undorodik a testétől...

A dolog eléggé természetes jelenség, de hát sokféle ember van.

A szilikonmell totál értelmetlen, nem jó semmire, csak nézegetni, voltam ilyen nővel mintha egy tejes-zacsi volna, azt aztán simogathatod, puszilgathatod: semmi reakció.

2015. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 omba ***** válasza:
0%

Az én asszonyom melle is megereszkedett de nálunk ez nem volt sohasem téma.


Szerintem ez csak egy durvább fokozata, de miért fontosak ezek?

[link]

2015. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
8%

Nem mindenki reked meg azon a szinten, hogy megszületett a gyereke, akkor ő ANYA és többet nem nő és feleség. Szerencsére.

Szóval a férjem támogatna ebben, az biztos.

2015. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az is egy szint, akinek a nőiessége a szilikonmellekből ered - láttam ilyen filmeket.

A lényeg persze az, hogy ki-ki a saját párját találja meg, akkor ebben is azonosan fognak gondolkodni.

2015. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!