Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rà a...

Hogyan vegyem rà a volegényem tapintatosan, hogy hasznàljon neha szajvizet?

Figyelt kérdés

Az a szitu,h rendszeresen mos fogat,meg igenyes,ad magara,de mivel dohànyzik,(én is-nem ez a baj) idonként igy is van egy pici szajszaga,ami neha zavaro...

én eleg rendszeresen hasznàlok szajvizet,mert tok jo erzes,h friss tole a leheletem es mar tobbszor javasoltam neki is,h egyszer-egyszer o is hasznalhatja,de mindig elutasitja-akàrmilyen fajta-mondvan,h o nem szereti.. :((

Hogy tudnam megis ravenni finoman,h azert csak hasznalja??


2010. márc. 21. 18:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%
Vagyis miért növeli a szájrák esélyét?
2010. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
az utolso valaszadoknak uzenném,h nem a ràkrol kérdeztem...a tobbinek koszi.
2010. márc. 21. 21:50
 23/25 anonim ***** válasza:
Mondd meg egyenesen, hogy néha büdös vagy és kész. Ő biztos nem tudja. Mondjuk én is utálom a szájvizet, lehet hogy ha ennyire finnyás lenne a pasim, akkor inkább keresnék olyat aki hasonlóan bűzölög :) Egyébként nem biztos hogy a szájszagát a cigi okozza, mert akkor cigi szaga lenne és nem szájszaga... Lehet hogy ilyen fajta. Nekem meg volt olyan pasim, aki sokat izzadt és néha volt kis szaga hiába mosdott rendesen. De engem nem zavart, csak akkor szóltam neki ha emberek közé mentünk.
2010. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy zsák rágót, azt biztos szereti és kérd meg, hogy cigi után kapjon be egyet.
2010. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a minimum egy p'rkapcsolatban, én simán megmondom, hogy "édim büdi a szád, légyszi mossál fogat"...ebből még sosem volt sértődés...és én sem venném zokon
2010. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!