Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek az anyagi körülménye...

Akiknek az anyagi körülménye nem megfelelő, azok miért vállalnak gyereket? (Tudatosan, tervezve. )

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 19:24
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
41%
A 10-es kapcsán eszembe jutott még valami; azért, mert semmi másra nem képesek, amiről elmondhatnák hogy ők hozták létre. :)
2015. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
82%

Drága kérdező, én se saját lakásba szültem az első két gyereket. A harmadikkal pici korában béreltünk -átmenetileg - egy házat, mert a miénk kicsi volt 5 embernek.

7 évig volt összesen lakáshitelem, gyorsan visszatoltam, mert megtehettem. A gyerekeim pedig nem szenvednek semmilyen lelki nyavalyában, mindegyiknek megvan már az első nyelvvizsgája, kiválóan teljesítenek a tanulmányaikban, versenyekre járnak stb., nagy baráti körük van. Pedig képzeld, nem volt több millióm a párnacihában, amikor megszülettek az elsők, viszont tudtam, hogy a végzettségünkkel néhány év alatt az átlagosnál jobb körülményeink lesznek - ha nem itthon, akkor külföldön.:-)

Hagyjuk már ezeket az ostoba sztereotípiákat, azért, mert a te környezeted abban él, hogy "dolgozok a gyárba' nyugdíjig, gyűjtögetek, oszt majd előbb az ól, aztán a disznó", még léteznek más, akár jobb megoldások is.:-)

2015. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
84%

Nálad a pont 6-os! Minden szavaddal egyetértek. Kár vitatkozni az ilyen "okoskodóval".

Gyerekvállalás magánügy! Nekünk pedig nincs jogunk ítélkezni, eldönteni, ki mikor szüljön gyereket.

Leszólni, lepontozni sem illik a nekünk nem tetsző véleményt. Stílusról már ne is beszéljünk.

2015. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
58%
mikor unjatok mar meg az ilyen idiota kerdeseket? es mond csak, mi az a megfelelo anyagi korulmeny? hogy legyen a gyereknek ajfonja meg markas ruhai, hogy a sarki boltba is a sajat kocsijaval menjen? nem mindenki olyan snob.
2015. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
13%
"Ha nem otthon, hát külföldön"... Ez de szép mondat. Fizessük ki a terhesgondozásodat, a gyerek kimászatását, az orvosi ellátást, bölcsit, ovit, iskolát, a kisasszony taníttatását... aztán kilopod az egészet, és még büszke is vagy rá. :D
2015. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
70%
#15: Hülye vagy, fiam, ülj le.
2015. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a stílust otthon, vagy ahol megengedik neked. :) Itt egyelőre tőlem lopsz, és a hazádtól, sőt, a kölyködnek is ezt tanítod. Inkább lapíts, és szégyelld magad.
2015. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet eldonteni, mi a jo anyagi korulmeny. De ma volt a Fokuszban egy csalad, az alberletet honapok ota nem fizetik, anyuka sosem dolgozott, apuka kap 70e-et es jon a masodik gyerek. Eddig meg lehet maganugy, bar ha a tulajdonos kirakja oket, azt a gyerekek is megszivjak. De hogy ELVARJAK, hogy masok segitsenek nekik meg a tulajdonos engedje el a tartozast, na ehhez pofa kell. Es kb 22-25 evesek, nagyon nincsenek kifutva az idobol.


Nem kellenek milliok a gyerekvallalashoz, sajat lakas sem. De tudatosan ugy vallalni hogy "majd valaki megsajnal es ad penzt", na ez kib...as a gyerekkel.

2015. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
55%

Fizessük ki a terhesgondozásodat, a gyerek kimászatását, az orvosi ellátást, bölcsit, ovit, iskolát, a kisasszony taníttatását... aztán kilopod az egészet, és még büszke is vagy rá. :D



Te komolyan ilyen hulye vagy??


Te mennyit adtal mennyit segitesz azokon akit gyereket szül ovodaztat iskolaztat???



Azt hiszed te vagy az Atya úristen???


Megsugom nem mi lopjuk el a pénzed azzal ha külföldre költözünk hanem az állam (parlament)

Azzal ha én otthol dolgoznék nem lenne több fizetesed

De mellé meg irigy is vagy!!!!


Jobb lett volna ha mégse szolalsz csak halkan olvashatod a hozzászólást!!!

2015. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
14%
nem unjatok a napi 20 TELJESEN UGYANILYEN kerdest?
2015. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!