Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek az anyagi körülménye...

Akiknek az anyagi körülménye nem megfelelő, azok miért vállalnak gyereket? (Tudatosan, tervezve. )

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 19:24
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
78%

Laktam 3 gyerekkel albérletben, nem ördöngösség találni, méghozzá jót. 2 évig, amíg a véglegesbe nem költöztünk (sajátba.) Minden évben nyaraltunk és síeltünk, a gyerekek jártak sportolni, zeneórákra, volt (és van) színházbérletünk, jártunk hangversenyekre. A legidősebb lassan befejezi az egyetemet, a többiek is tovább fognak tanulni.

Ne magadból indulj ki, uttsó.:-)

2015. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
27%
Hát én nem tudom, ti sírjátok teli az internetet, hogy gyerekkel mennyire nem kelletek sehová. Sőt, kutyával sem. :) A síelés nem tudom mennyire luxus, sosem voltam, nem is hiányzik. Könyvet, mennyit vettél nekik? :D
2015. dec. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Egy kérdést sem írtam még ki, értelmes, magabiztos felnőtt emberként nincs szükségem vadidegenek névtelen véleményére, önállóan hozok döntéseket. Ez tökéletesen beválik, valszeg a harmadik gyerekem diplomaosztóján is ezt fogom gondolni.:-)
2015. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

39%os vegyél levegőt!!!


Nem kell minden egyes hozzászólásra reagálni ha epp nem értünk veled egyet!!!!


Mert tegnap óta itt vergodsz mint egy analfabéta!!!



Lehet teged kölyokkentt neveltek, és neked is kolykeid vannak "mint a kutyának"

De nekem viszont gyerekem Van!!

2015. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!