Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek az anyagi körülménye...

Akiknek az anyagi körülménye nem megfelelő, azok miért vállalnak gyereket? (Tudatosan, tervezve. )

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 19:24
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
45%
29es...elárulom hogy az adódat akkor is ugyanolyan mértékben le fogják vonni ha nem szülés után kapnák az emberek csak több megy a stadionokba meg a börtönlakóknak vagy épp a zsebekbe...tanulni kellett volna még..mert az érettségiig nem sok minden szorult beléd...ha meg több van le se írd inkább..
2015. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
78%
mert eddig terjed az agyi kapacitásuk
2015. dec. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a megfelelő anyagi körülmény.

Mikor mi terveztük a babát sem én sem a férjem nem kerestünk az átlag felett.

Albérletben laktunk, és amellett hogy azt fizettük jutott pénz magánorvosra és a szülésre. A gyerekünknek mindent mi vettünk meg ujjonan.

Jól kell a pénzzel bánni.

2015. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
94%

31!

Azt se támogatom, hogy őszinte legyek. Pláne, hogy az orsos gyerekek nagy eséllyel oda kerülnek majd. Valószínű azért hogy kevesebb lenne belőlük, ha megszüntetésre kerülne az alanyi jogon járó támogatás. ..

2015. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
37%
De fogd fel , hogy az adódat akkor is levonják ;)
2015. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
94%
Felfogom, utolsó. De továbbra sem támogatom. Véleményem szerint az alanyi jogon jaro gyest meg kellene szüntetni.
2015. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
89%
Hát igen, mindenkinek más a megfelelő háttér. Van, akinek elég, ha 3 gyerekkel, 250.000 forintból él maximum, ha minden hónapban nullára fut (jó esetben) van, akinek elég egy 2 szobás albérlet is 2-3 gyerekkel, van akinek nem fontos, hogy a gyerekének biztosítani tudja a továbbtanulást, ha esetleg igényelné. Van, akinek nincs igénye szórakozásra, kirándulásra, élményekre. Nekem például ez nem lenne élet, de sokaknak ez elég.
2015. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

És vannak sokan, akiknek telik az albérlet és 2-3 gyerek mellett is utazásra, szórakozásra, élményekre, sőt, a gyerekek továbbtanulására és elindítására is. Vagy csak a kezdetekkor laktak albérletben, vagy nem akarják egy városhoz lekötni magukat, mert rugalmasan oda költöznek, ahol jobbak a lehetőségek.

Tényleg nem értem, miért nem lehet felfogni, hogy változik a szemlélet, ma már ritka az, hogy az ember huszonévesen elkezd egy cégnél dolgozni, és onnan megy nyugdíjba.

2015. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy nincs ilyen. Leírtam egy réteget, akik kétségkívül léteznek. Ez nem zárja ki, hogy van jómódú 3 gyerekes is, de ebben a kérdésben a nem megfelelő anyagi háttér volt a téma. Sőt, mint írtam is, másik az igények, van akinek az általam leírtak elegek a gyerekvállaláshoz, úgy érzik, hogy jól élnek, míg másoknak (például nekem is) ez csak vegetálás. Nem értem miért vetted magadra, Utolsó, ha te nem így élsz.
2015. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
48%
Annyira lelkesen albérleteznek, de legyünk realisták; gyerekkel albérletet találni közel lehetetlen. Nem hogy hárommal, eggyel is. Senki nem fogja olyanra bízni a lakását, aki majdnem garantáltan tönkreteszi (ugyan mi más lenne, mint prolikölyök, ha még lakásuk sincs), + kifizetni sem fogja tudni. Aki csupasz üleppel kölyköt csinált, annak valószínűleg nem a számla rendezése lesz az első, hanem hogy csinál még hármat, meg etetgeti ezeket. Különben is, meddig jó az albérlet? Amíg nem tudják felfogni, mi az? Milyen lehet úgy élni egy gyereknek, hogy akármikor kilökhetnek belőle? Azért van ennyi idegbeteg hülye, mert nem tudjátok, hogy kell felnevelni egy kölyköt.
2015. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!