Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek, felhívjam a...

Mitévő legyek, felhívjam a férjem a gyerekünk miatt?

Figyelt kérdés

A férjem elment tegnap elment pasis hétvégére.

Délután ahogy mentünk a kislányommal boltba elestem, a kórházba töltöttük az éjszakát. Eltörött a bokám.

Ma délutánig egy barátnőm eltudott jönni segíteni nekem, de a többi nap kilőve.

Sajnos a szüleim az ország másik felébe laknak és semmi segítségem nincs.

2 éves a kislány, egyedül nem is tudja még ellátni magát.

A férjemet nem hívtam még fel... Ugye nem leszek gonosz ha hazahívom őt?

Olyan lelkiismeret furdalásom van emiatt.


2015. dec. 3. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos gonosz meg önző vagyok, de előbb hívtam volna. Egy 2 éves gyerek még elég kicsi ahhoz, hogy törött bokával ne tudd rendesen ellátni. Pelenkázni kell, etetni, fürdetni, a mozgásigénye miatt nem lehet napokig lekötni úgy, hogy te közben pihenteted a lábad.


Nekem valószínűleg ilyen esetben lenne segítségem, de akkor is felhívnám a férjem, hogy "tájékoztassam". Meg gondolom egyébként is beszélnétek, megkérdezi hogy mi a helyzet - mit válaszolsz?

2015. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy normális családban teljesen evidens, hogy ilyen helyzetben a férj hazajön és senki sem lesz gonosz emiatt.

Sőt, szerintem sértő, ha annyira nem bízik meg az egyik a másikban, hogy ilyen súlyú esetet nem jelez azonnal!

2015. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen felhívnám. gondolom nem akartál hisztis feleségnek tűnni, hogy megzavarod őket mert neked bajod van. de valóban bajod esett, tehát emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2015. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sem a szüleid, sem a barátnőd, sem te nem tudjátok a kislányt ellátni, akkor értelemszerű, hogy az apukáját kell hívni, nyilván idegenre nem bíznád. Miért lennél gonosz? Nyilván nem tehetsz a bokatörésről.
2015. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én, mint 13 éves gyerek, tudom, hogy egy apa hogy döntene, nemrég történt, hogy 41 fokos lázam volt, apámnak pedig osztálytalálkozója... Találd ki, melyikkel foglalkozott.
2016. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!