Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti számotokra fontos hogy...

Ti számotokra fontos hogy Karácsonykor együtt legyen a család?

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 10:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nálunk egyedül apám erőlteti ezt a "karácsony a család ünnepe" szent dumát, holott csak a veszekedésről és a kavarásról szól az egész karácsony illetve a rokonok kényszer megvendégelése, akikkel évközben nem találkozunk vagy apámékkal csak akkor lépnek kapcsolatba ha kell valami. Nem tartom fontosnak, a családot nem te választod, a barátaid viszont igen.
2018. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem számomra csak erőltetett a Karácsony, mert tudom úgy is a szüleim számára a testvérem élethelyzete, meg a jövője a legfontosabb és mivel én már felnőtt vagyok akár csak a testvérem, és ráadásul még fogyatékossággal élő is vagyok. Ezért minden csak a testvéremről szól.


Ezért ha lenne elég pénzem akkor szívem szerint elköltöznék a testvéremtől, és munkahelyet váltanék és nekem is lenne egy saját férfi az életemben.

2019. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!