Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok utána jarni, hogy...

Hol tudok utána jarni, hogy valaki volt-e már házas és ha igen akkor ki volt az?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni az egyik ismerősömről hogy volt -e házas. Elvileg nem az de nekem nagyon gyanús ( nem részletezem ) Van valami hivatalos intézmény ahol ezt kideríthetem ?

2016. jan. 12. 21:31
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
94%

Azért ahhoz is pofa kell, hogy a gyerekkel takarózz.


Legalább valld be, hogy utálod, hogy az exed boldog.


Arra nem gondoltál, lehet, hogy verte a férje vagy hasonló és nem akar róla beszélni? Vagy az nem jutott eszedbe, hogy neked ehhez semmi közöd?


Mi lenne, ha nekiállnék rólad kutakodni, kislány? Tetszene?

2016. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Rólam aztán kutathat :D nyilvános blogom van ahol mindent kiírok magamból :) szóval nekem aztán nincs titkolnivalóm :) és én is boldog vagyok mert bizony az életem szerelme velem van, aki a Kisfiam ❤ a normális válaszolóknak köszönöm :) a többieknek is ( Ti biztosan nem vagytok még édesanyák ) A kérdésemre megkaptam a választ. Az ügyvédem segítségét fogom kérni. Szép estét mindenkinek 🌛
2016. jan. 12. 23:27
 13/57 anonim ***** válasza:
87%

Jesszus ez beteg dolog!

Gyanítom a hárpia viselkedéseddel te magad taszítottad a férjed más nő karjába.

De nem,te még most sem bírsz magaddal, kutakodsz az új nő múltjában. Miért is kellene az orrodra kötni neki a magánéletét,ki vagy te neki?!

Tegye fel a kezét,aki szerint ez nem beteg...

Én remélem az ex-férjednek boldogabb élete lesz ővele és hagysz nekik nyugalmat!

2016. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
94%

Az ügyvéded segítségét hiába kéred,hoppácska!

Az a válaszoló aki még maga sem tudta akkor a cikis kérdésed részleteit,apai anyai felmenők kutatása érdekében fordult ügyvédhez!

Azért álljunk már le,ehhez a nőhöz neked ügyvéddel vagy nélküle semmi de semmi közöd!

Szép is lenne,ügyvéd úr megyünk a bivalyröcsögei polgármesteri hivatalba,mert tudni akarom hogy 2 utcával lejjebb a Luc Gizi mikor kivel házasodott!

Cink amit csinálsz nem veszed észre?!

2016. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
93%

Én a másik nőt biztatnám mielőbb ügyvéddel való konzultálásra. Hogy a privát,személyes adataiban kutakodsz,amihez semmi közöd az égvilágon.

Ha kiderül,akkor szíve joga magánvádas eljárást is indítani ellened,csak szólok!

2016. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
87%

Én még mindig nem értem. Miért kell közölnie a családi állapotát a nőnek neked? Miért baj az, hogy neked nem mondta el, hogy férjnél volt vagy sem? Neked még ahhoz sincs közöd, hogy a volt férjednek hazudott vagy sem. Ezt majd a férjed lerendezi vele.

Azt, hogy nem engeded a gyerekedet oda, ez csak ürügy. Te annyira dühös vagy a volt férjedre, hogy mindenáron el akarod a gyereket szakítani az apjától. Ugye tudod, hogy az apának is van láthatási joga??

2016. jan. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
95%

"mert bizony az életem szerelme velem van, aki a Kisfiam ❤"


Asszem, a válás oka is megvan...

2016. jan. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
42%
Lehet lepontozni, de kérdezett valamit, amire egyáltalán nem az a válasz, amit a többség írt! Miért nem mindegy, hogy mit csinál??? Kérdezhetném, hogy "Hogyan tudnék a nyolcvan éves szomszéd Jucika nénire ráadni egy pink tangát?" - úgyis mindenki a kezeltesd magad-baromság-idióta vagy válaszokat adná. Kinek mi a fontos. Neki ez a dolog. Én sem kíváncsiskodnék, de hát egészségére, ha ő ezt szeretné!
2016. jan. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
96%

[link]

A gyermeked érdekét nézve sem releváns, hogy házas volt-e a hölgy avagy sem. Ha ezt elhallgatja, feltételezhetőleg okkal teszi, bármilyen szomorú is ez számodra, akkor sincs hozzá semmi közözd. Nem lesz ettől több/kevesebb, nem is értem mikérnt merül fel Benned a kisfiad biztonsága ennek kapcsán. Ha együtt maradnak tartósan, elkerülhetetlen lesz, hogy találkozzanak, ebben inkább aktív segítő szerepet kellene játszanod, nem pedig megelőlegezni a bizalmatlanságot. Két fiam van, mielőtt megkapom én is, hogy nincs gyerekem, azért vélekedek így. Hangsúlyozom FIAM, mindkettő a GYEREKEM, semmiképp sem a szerelmem. A fiadnak pedig anyára van szüksége, nem egy nőre, aki úgy tekint rá, mint élete szerelmére.

2016. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
92%

Nyilvános blog? Névvel, lakcímmel, szem.ig.számmal?


Vagy szupcsimamcsi néven?

2016. jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!