Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok utána jarni, hogy...

Hol tudok utána jarni, hogy valaki volt-e már házas és ha igen akkor ki volt az?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni az egyik ismerősömről hogy volt -e házas. Elvileg nem az de nekem nagyon gyanús ( nem részletezem ) Van valami hivatalos intézmény ahol ezt kideríthetem ?

2016. jan. 12. 21:31
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen jogos, hogy ha tudni akarja, hogy megbízható-e az, akivel a gyerek lesz. Csak ez egyáltalán nem abból derül ki, hogy volt-e házas, vagy sem... És ezt a kérdező is nagyon jól tudja. Hiszti az egész.
2016. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem reagálsz arra a feltevésre, hogy a csaj szimplán egy fotózás kedvéért öltözött be menyasszonynak?
2016. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Természetesen előfordulhat,hogy fotózni hívták...de sem extra ruha nem volt rajta. A haja,sminkje kifejezetten egyszerű a képeken. Ha már rendezett esküvő lett volna fotózás miatt akkor biztosan jobban osszepakolták volna stylist által. Bár tény,hogy mindenféle felhozatalra szükség van. Azonban nem gondolnám,hogy modellkedik, mivel amúgy ápoló. Persze a 2 foglalkozás nem zárja ki egymást. Köszönöm szépen annak a valaszolónak aki megértett! És valóban egy szimpla igen-nem válasz is elegendő lett volna és akkor nem ment volna a szitkozódás,rágalmazás,vádaskodás.
2016. jan. 14. 22:48
 44/57 anonim ***** válasza:
35%
Ha egy baratnoje a Fotos pl es megkerte h hadd csinaljon par kepet h a honlapjan legyen referencia, akkor is lehet fenn kep, nem csak ha hivatasos Modell...foleg, h ha az Lenne, akkor.nem a Fotos oldalan lennenek a kepek, hanem a marka honlapjan. Szoval kicsit nyUgodj meg es vizsgald felul, h vajon tenyleg megeri e utana nyomozni. A ferjeddel valo dolgot oldd meg ne egy idegen no exei utan kutasd
2016. jan. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi egy apolononel jo helyen lesz a gyereked

Es apolonok nem szoktak tomeggyilkosok se gyerek kanibalok lenni

alt gondoskodo muvelt nok akik tudjak mire van egy gyereknek szugsege pl ha beteg

exed jol valasztott nyugodj meg

2016. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
88%

én csak annyit fűznék hozzá, hogyha láttad a fotós oldalán a képeket, akkor nem tűnt fel, hogy nincsen hozzá vőlegény? esküvői fotózáskor leginkább közös képek készülnek. szóval nekem is gyanús,hogy csak modellt állt.

egyik barátnőm fiatal kora óta modellkedett. 17 évesen készült róla több sorozat esküvői ruhás kép. a kutya nem mondaná meg,hogy ez nem az esküvőjén készült.. pedig csak a ruhákat reklámozta.

szóval ilyen is állhat a háttértben.

ha a volt férjed szerinted nem képes ellátni a gyereket amíg nála van, akkor fordulj a bírósághoz. de nem értem, ha ilyen "dinka" akkor minek szültél gyereket neki?

ha nem tartod alkalmasnak az új barátnőjét, hogy vigyázzon a gyerekre, akkor meg kell vele beszélni, hogyha láthatás van akkor azt szeretnéd, hogy az apjával legyen a gyerek. felnőtt emberek vagytok, meg lehet beszélni mindent.

de ezért,hogy volt -e házas ügyvédet fogadni tényleg a legalja viselkedés. nem börtönben volt vagy gyerekeket bántott, hanem csak lehet volt házas. ez egyátalán nem olyan, ami veszélyt jelenthet :)

2016. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
28%

Tölem is ugyanilyen furcsa es idegen a gyermekemre a szerelmem szo hasznalata, de megsem akadok fenn ezen, mert hallottam mar mas, tölem teljesen mas termeszetüektöl. Biztos megvan ennek is az oka, nem az en dolgom.

(((Nagyon zarojelben: Az ilyenekröl a környezetemben, felmerült bennem, h mintha büntudatuk lenne es potolni akarnak vmit, mintha a gyerek szeretetenek felmagasztositasaval ez a vägyuk teljesülne? Ha igy van, idövel nyilvan majd rajönnek, h az okokat kene orvosolni latszatmegoldasok helyett... Es ez csak egy gondolat, nehogy kielemezze az, akinek nem inge...!!)))


Szoval ez egy dolog, a kerdesre pedig nem velemenyeket varnak a kerdezök, hanem csak valaszt, bar sajn ezt a reakciot megszokhattuk mar a gyk-en... (En leirtam, amit tudtam, a 6. valaszban.) Utobbiak ismereteben annyival modosul, h sztem ügyved sem ad infot, ha nincs semmilyen papirod, ami megalapozza, h miert akarod tudni. Esetleg az exferjednek lenne erre eselye, ha mar hazasok. De azert kerdezz ra az ügyvedtöl, es ha mindenkeppen nyomozni akarsz, van meg a magannyomozo... (Ügyvedre kb 70000Ft-ot mondtak!)


Bennem meg felmerült, h lefotozva a fotot, az exednek megmutatva, vajon ö mit gondol... Vagy meg jobb: Bator lepes, de nem celravezetöbb egyenesen a növel keresni a kapcsolatot? Öszinten elmondva, h a gyereked miatt nem mindegy neked, h ö milyen ember, milyen ember lesz kapcsolatba a gyerekeiddel, ezert szeretned csak megismerni, meghivni egy kavera... Ettöl meg nem kell a tovabbiakban rendszeres kapcsolat, de nem nyugtatna ez meg jobban, ha igy megismerned a jellemet, mint a magannyomozo? Es ha valoban hazas is volt, sem feltetlenül rossz ember, de igy megtapasztalod magad, milyen is... Tudom, h furcsa ötlet, de sokan vannak allitolag joban ilyen viszonyban is, es föleg a gyerekeid szempontjabol is jobb, ha a viszonyotok amennyire lehet, bekes, mint tudjuk... (Utoljara egy olyan kerdesre irtam valaszt, amiben a ferfi exnejet megrottak a valaszolok, amiert nem automatikusan vallalja az uj feleseg gyerekeire vigyazast - tehat idövel mindenhogy közelebb kerültök egymashoz...) A beszelgetes normal menteben segitseg lehet EMK=eröszakmentes kommunikacio alapjainak ismerete, ha utananezel.


Amiatt teljesen megertelek, h ha eddig szemelyisegzavarosok környezeteben eltel, most a megszokottnal kevesebb a bizalmad, jobban aggodsz. Azt megkerdezhetem, h amikor valasnal megallapitjak a szemelyisegzavart, erröl egy papirt kapnak es kesz? Ki kap papirt, vagy csak kimondjak a birosagon? Es miert nem lehet hivatalosan betegsegnek nevezni a szemelyisegzavart? (Az oke, h sajn narcisztikusnak nincs is betegsegtudata, es sajn joga van nem kezeltetni...)


6.

2016. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Voltunk külön-külön ugyanannál a doktornőnél egy kis ,,elbeszélgetésen,, és csinált rorsach teszetet és egyéb kérdéssorokat. Ennek az eredménye most az ügyvédeknél van,lehet a válás végén megkapjuk mi. Ezt nem tudom. A férjemnek már rengeteg papírja van erről. Amikor 7 évesen elkezdte a sulit az igazgatóság kérte a kezeltetését mert dührohamai voltak,agresszív volt,kiment csak úgy az órákról,stb...14 éves koráig járt orvoshoz. Ami abból állt,hogy bement köszönt,leült,szó nélkül kivárta a ,,kezelés,, végét köszönt és hazament. Ezt közel 7 évig. Az orvos nem tudott vele mit kezdeni.Nem nyílt meg neki és több orvosnak sem. Aztán amikor betöltötte a 14 életévét és középsuliba került utána nem kötelezhették. Azóta nem nézte meg senki pszichésen. A szülei rengeteget küzdöttek vele de idővel ( egyetem alatt ) normálisabb lett,szerzett barátokat és megismerkedett velem. Azt mondták áldják a napot amikor összeismerkedtem a fiukkal mert így néhány évet normálisan élt. Tényleg imádtuk egymást és szép pár voltunk. Vannak a férjemnek mániás dolgai,ezeket már a kapcsolatunk elején megismertem de nem zavart megszoktam és betartottam az általa kért dolgokat. Furcsaságok ezek de nem gondoltam,hogy komoly baj lehet belőle. A fiunkat ő talán még jobban akarta mint én :)Tényleg igazi kis család voltunk. Aztán megszületett és rájött,hogy ez nem is olyan jó dolog merthogy sír a gyerek,aztán szétpakol és hát akármennyire is próbáltam tartani a patika tisztaságot és rendet ( amit a férjem elvár ) nem tudtam 100% -osan tartani. Pl csak 2 naponta tudtam port törölni...Aztán elkezdett furcsán viselkedni. Néha nem jött haza. A melóból telefonáltak,hogy nincs bent. Először megéreztem rajta a füst szagot elkezdett dohányozni holott előtte egy szálat se szívott el. Nemsokkal később ittasan járt haza. Aztán egyik nap előállt hogy ugyan költözzek már el a gyerekkel a közös lakásunkból ( aminek a felét én fizettem kp-ből a másik felét ő hitelből ) mert neki van egy nő az életében. Én mivel tudtam hova jönni és nem akartam a gyereknek rosszat el is jöttem. Azóta itt tartunk. Teljesen kifordult magából. A családjával-barátaival nem beszél. Ők keresték hónapokig de nem kommunikál velük. A régi szomszédunkkal összefutottam és mondta hogy a redőny még nappal is le van húzva a lakáson és mint egy zombie csak jön-megy a férjem. A nőt csak néha látják ott de még köszönni se tud a szomszédnak... A nőről annyit,hogy én írtam neki normálisan egy üzenetet amiben mindenről szó volt. Hogy tényleg jót kívánok nekik hátha neki menni fog az amit én nem tudtam megadni 6 év alatt a férjemnek. És kértem,hogy vigyázzon a férjemre mert kicsit speciálisnak nevezhető. Írtam egy kis ,,használati útmutatót,, milyen rögeszméi vannak. Pl csütörtökön mindig gyümölcslevesnek kell lenni,hogyan hajtsa össze az alsógatyáját mert az sem mindegy. Hogy a csekkeket egy helyen abc sorrendben kell gyűjteni és 15-én vagy 16 kell elvinni befizetni. A poharakat nagyság szerint sorba tenni a polcon,a könyveket nem szabad összekeverni,kiadó szerint abc sorrendben kell lennie,reggel akármilyen nap is van 7:45-kor már be kell hogy ágyazzon és rendnek kell lennie... + még ezer apróság ami a férjemnek annyira fontos hogyha valami nem így történik akkor kiborul...A nő meg annyit válaszolt,hogy Ő ezekre nem kíváncsi majd meglátja mit tehet és tűnjek el az életükből. Én erre nem válaszoltam láttam,hogy felesleges próbálkoznom. A gyerekünkre nem kíváncsi egyáltalán ( szerencsére ) de mivel én sokszor heti 60-70 órát dolgozok ( ebből a felét legalább úgy hogy a fiamat magammal tudom vinni ) ezért a felügyeletbe van amikor már a nagyszülők sem tudnak segíteni. Természetesen eddig minden alakalommal megoldottam és nem kellett odavinni a gyereket hozzájuk de a jövőben nem biztos,hogy ezt mindig sikerül elintéznem. Nem értem a nőt,ápoló és nem látja,hogy lerobbant a férjem és hogy totál depressziós. Egyáltalán nem látok rajta empátiát vagy segítőkészséget. A gyerekkel mit csinálna ? Ilyeneknek pedig oda kell adnom a láthatás erejéig majd a gyermekem. Nagyon furcsa nekem ez a nő ezért is kezdtem ,,kutakodni,, Egyedül a környezet tanulmányban bízhatok ! Hátha csak azt engedélyezik,hogy itt nálunk legyen a láthatás. Ez lenne a legjobb mert akkor nyugodt környezetben történne minden és talán nem lenne baj. Meg persze bízok abban,hogyha nagyobb lesz a fiunk akkor majd pozitívan hat a férjemre.
2016. jan. 15. 12:58
 49/57 anonim ***** válasza:
26%

tudtad hogy lokott a ferjed megis hozzamentel es tole szultel gyereket lehet a gyerek is lokott lesz erre nem gondoltal?

az a velemenyem te mas dolgaval tul sokat foglalkozol

nyugodj bele lathats lesz meg 21 evig ennyi

2016. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
A lökött azért egy elég durva kifejezés. Nem dobálóznék ilyenekkel. Problémái vannak amiket nehezen vagy nem tud kezelni de segítséggel normális életet tud élni. A gyerekem pedig főleg nem lökött. Természetesen ha neki is hasonló problémája lenne akkor mindent megtennék azért,hogy egészséges legyen pszichésen is amennyire lehet. Azért köszönöm az értelmes hozzászólásod !
2016. jan. 15. 14:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!