Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok utána jarni, hogy...

Hol tudok utána jarni, hogy valaki volt-e már házas és ha igen akkor ki volt az?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni az egyik ismerősömről hogy volt -e házas. Elvileg nem az de nekem nagyon gyanús ( nem részletezem ) Van valami hivatalos intézmény ahol ezt kideríthetem ?

2016. jan. 12. 21:31
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
91%

Aszti... Te nem vagy százas, tényleg.


A kérdésedre válaszolva, sehogy sem tudod kideríteni, volt e már házas,ilyen infót ugyanis nem adnak ki magánszemélynek.


Semmi közöd hozzá. A kérdésből egyébként nagyon lejön,hogy savanyú a szolo. Csak kapaszkodót keresel, hogy valahogy belekothess a szerencsétlen nobe. Ha nem ez, akkor mást talalnal,amin feszulhetsz.


Adok egy tanácsot (úgy,hogy én is voltam a te helyzetedben, tehát kb tudom,min mész keresztül): győzd le a sértett kis egodat, és magaddal foglalkozz,ne mással. Szépülj, sportolj,ismerkedj,elj boldogan...ez a legfontosabb hidd el, mindjárt nem fog érdekelni az exed új csaja. :)

2016. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
81%

de most komolyan ...

mi közöd van az exed nőjéhez ???

kb semmi sem ...

jó hogy nem már önéletrajzot kérsz be tőle


ez nem titok vagy hazugság, egyszerűen semmi közöd hozzá ha akarja majd a exedel megbeszéli

2016. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
87%

Azt tanácsolom, hogy inkább lépj tovább, hagyd őket békén.

Azt hiszed ha hazugságon kapod majd a férjed visszamegy hozzád? Nem fog nyugi. Mondjuk nekem se kellene feleségnek egy olyan társ akinek a gyereke a szerelme...

Mondom ezt úgy hogy anya vagyok, 2 èves a fiam, és igen imádjuk. De a szerelmem a férejem, aki nem csak gyereknemzésre kellett.


A gyanúd is meg a magyarázatod is szánalmas sajnos. Láttál róla képet? Banyek rólam is van esküvőiruhás kép, a szalagavatón készült :P

2016. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom komoly kutatómunka eredménye az is, hogy találtál róla esküvői ruhás képet. Hol is láttál ilyet? Gondolom nem ő mutatta meg neked egy kedélyes kávézás közben.


Az van, hogy neked már nincs közöd az exed magánéletéhez, azzal áll össze, akivel akar.

Inkább élvezd ki, hogy neki sincs köze a te magánéletedhez, és te is azt csinálsz, amit akarsz. Gondolom, ő magasról le...ná, ha kiderülne hogy az új pasid elvált.


Ha a csaj még házas lenne, azt meg gondolom legkésőbb az összeköltözésnél észrevenné.


Biztos jó lenne, ha kiderülne róla valami nagy, mocskos, szégyenletes titok, amit szétkürtölhetsz, meg kárörvendezhetsz, hogy csak ilyet talált utánad az exférjed, de tegyük fel, hogy nincs ilyen.

Akkor mi van?


A válás nem a világ vége, az élet megy tovább, megrázod magad, és mész tovább. Ha megmaradsz abban, hogy innentől az exférjed életében kutakodsz, bosszút akarsz rajta állni, szétszedni a kapcsolatait, azzal csak rengeteg értékes időt elpazarolsz az életedből, és nem fogsz továbblépni.


Ezt az energiát meg időt a fiadra kéne fordítani, ha már ennyire ő az életed értelme.


Nálam legalább is így volt: hirtelen jött, hogy válunk, derült égből villámcsapás, de tudtam, hogy a gyerekeknek szükségük van rám, nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy összezuhanjak. Kihasználtam velük minden percet, és jól esett, hogy nem vagyok egyedül, kimozdulunk, fürdőzni mentünk, kirándulni, étterembe, és heteken belül azt vettem észre, hogy tulajdonképpen egész jól érzem magam, sőt hárman is boldogok lehetünk.

Aztán fél év múlva újra négyen lettünk, de ez már egész más történet. ;) Ugyanis én is szabad lettem, és azzal ismerkedtem, akivel csak jól esett.

2016. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
92%

A legjobb szándékkal írom, hogy keress fel egy terapeutát, mert nagyon túlgondolod a dolgokat.


Lehet, hogy a nő tényleg házas volt, lehet, hogy még hazudott is, de egy gyereket csak nem bántana. Mellesleg ott az apuka, aki vigyáz rá.


Nem nyomoztathatsz le minden embert, aki valaha is a gyereked közelébe merészkedik, ilyen nincs.

2016. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
40%

eleted egyetlen erteke a gyerek? sivar eleted lehet

A gyerek nem a tied nem a te fiad te szerelmed

a gyereknek van apja ha tetszik ha nem

az apjanak van uj parja ha tetszik ha nem

Talan neked is lenne meg ferjed ha nem istenitetted volna a geyreket es eszrevetted volna az apjat

hogy milyen az uj no semmi kozod hozza amig nem tomeggyilkos

2016. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
93%

És a gyereked óvónénijéről is részletes magánéleti nyomozást folytatsz majd? Ha nem mondja meg neked, hogy elvált vagy éppen hogy melyik pózban szereti a pasijával, akkor nem engeded a közelébe a gyereked?


Nem, semmi közöd ahhoz, hogy az exférjed barátnője volt-e házas, és hogy megmondta-e ezt a férjednek.

2016. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Próbáltam nem írni...de :D Csak nem bírom :D Nagyon sok-sok apróságról nem tudok írni mert akkor estig gépelhetnék. Rengeteg kis dolog,előzmény befolyásolja az egész helyzetet. Csak néhány ami a válaszadóknak szól. Hangsúlyoznám,hogy ÉN adtam be a válási papírokat. Tehát eszem ágában sincs azt várni,hogy visszajöjjön hozzánk. Minek ? Egy ilyen ember ? Tudom,hogy Ő az apja a fiunknak ezért nem is akarnám korlátozni a láthatást. A férjemről kiderült,hogy személyiség zavara van amit nem kezeltet mert hivatalosan nem lehet betegségnek nevezni ( kértük a bíróságon a pszichológia vizsgálatot ) továbbá depresszióval küzd. Van hogy fapofával ül az ágy szélén és csak bambul előre ( ezt a láthatás alkalmával ) és a gyerekkel nem foglalkozik. Így már talán érthető az aggodalmam és az hogy mindenkiben a veszélyforrást látom. Jelezném,hogy engem is kivizsgáltak és minden OK :D Fontos lenne tudnom ki-kik azok akikre rá kell bíznom majd a fiamat. Nekem a titkolózós emberek gyanúsak,sajnos ilyen vagyok. A képet a nőről egy fotós oldalán találtam véletlenül amikor gyerekfotózáshoz kerestem szakembert ( templom,fátyol,esküvői ruha,csokor szóval nem szalagavató :D ) Egyelőre biztosan nem keresek magamnak új párt. Kicsi a gyerek nem kell összezavarni ! Utolsónak ! Családi napközibe fog járni majd 3 éves korától ahol természetesen informálódok mielőtt beiratom :) és igen nekem a fiam a szerelmem és érdekes mert eddig bármelyik édesanyával szóba került ez a dolog mindenkinek a szerelem a saját gyermeke :) ha fiú ha lány. Aztán lehet én forgok más körökben :D Szép napot mindenkinek !
2016. jan. 13. 13:00
 29/57 anonim ***** válasza:
100%

"egy fotós oldalán találtam véletlenül amikor gyerekfotózáshoz kerestem szakembert "


Ja, akkor jó eséllyel a csaj simán csak elvállalt egy modell/fotós munkát. Higgadj le szépen, az, hogy egy fotósnál beöltözött esküvői díszbe, nem jelenti, hogy házas volt.


Az én olvasatomban a szerelem az, amiBŐL születik a gyerek, és nem maga a gyerek. A gyerek szeretnivaló, csodálatos emberi lény, de nem a szerelmem, hanem a gyerekem. Már látom a menyed kérdését 20-25 év múlva itt, amikor képtelen leszel felfogni, hogy a "szerelmed" elhagyott egy fiatal nőért.

2016. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

Én is modellkedésre tippelnék.

A húgom öt éves kora óta modell, volt már családi fotózáson (csak a szülők nem stimmeltek a képen, illetve református létére elsőáldozó is.

Tavaly nyáron ballagási kosztümökben fotózták, pedig akkor még nem volt 14 éves.

2016. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!