Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok utána jarni, hogy...

Hol tudok utána jarni, hogy valaki volt-e már házas és ha igen akkor ki volt az?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni az egyik ismerősömről hogy volt -e házas. Elvileg nem az de nekem nagyon gyanús ( nem részletezem ) Van valami hivatalos intézmény ahol ezt kideríthetem ?

2016. jan. 12. 21:31
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
89%

Ja, értem. Akkor én most egy nem értelmes hozzászólással szeretném emelni a színvonalat.

Én is csatlakoznék azokhoz, akik szerint ehhez SEMMI KÖZÖD, és ennek függvényében csak fölösleges időpazarlás és pénzkidobás ennek a kiderítése, de még problémád is lehet ebből. Még ahhoz sincs közöd, ha netán egy férjes asszony szeretője az exed! És az is a magánügye, hogy elmondja-e valakinek, hogy hány férje volt már!

Amit csinálsz, nem más, mint piti kis akadékoskodás, bosszú. De remélem, hogy megütöd a bokád, amiért más magánéletében turkálsz!


És még valami:


"nem egy libuci vagyok mint az egyik válaszadó gondolta hanem egy családanya"


Láttunk már libuci családanyát. Attól, hogy van gyereked, nem biztos, hogy eszed is van.

2016. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
34%

Először szólok hozzá a témához, és rögtön két részre is bontanám a dolgot. Az egyik, hogy a házassági anyakönyvi kivonatokhoz tényleg egyetlen idegennek sincs hozzáférése, nincs is joga ebben kutakodni. A kérdezőnek sincs. A másik, hogy adott szituációban szerintem mindegy is, hogy mi a helyzet a nővel. Tök mindegy.


A szerelmem szót én is erősnek érzem, de a többiben, amit leírt, igazat adok neki. Én sem szívesen engedném a gyerekemet egy mentálisan nem teljesen ép emberhez, ha sem benne, sem a párjában nem tudok megbízni. Szerintem a kérdezőnek birka türelme van, ha ezeket a rigolyákat eddig elviselte, nekem nem ment volna.

Szóval remélhetőleg a bíróság is átlátja a helyzetet, nem ítéli biztonságosnak a környezetet az apánál, és akkor probléma megoldva. A nővel meg szerintem nem kell törődni, úgy gondolom ilyen háttérrel nem sokáig lesznek együtt.

2016. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
10%

Köszönöm az infot! (Szem.zavarrol.)

Megköszönnem, ha a birosagi vegzes utan a kesöbbiekben is irnal rola, hogy zajlik a szemelyisegzavarra vonatkozoan, ki milyen infot kap, javaslat orvosi kezelesre...stb vagy mi van ilyenkor? Azt meg most sem ertem, hogy erted, h ez hivatalosan nem betegseg?...stb, de nekem raer, ha többet tudsz erröl.

A szemelyiegzavarrol ugy tudom, kB. serdülökor vegeig gyogyithato, ha ez felmerülne, addig kell minden követ megmozgatni.

Öszinte kivanom, h a gyereketek szaara minden szempontbol legjobban döntsön a birosag a lathatasrol (is)!


6.

2016. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi ésszel én tőled venném el a gyereket.
2016. jan. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg, kérdező, meséld már el, ha csak a gyereked iránti aggódás és felelősség miatt szeretnél az exed új párjáról többet tudni, akkor miért nem ülsz le vele egy-két alkalommal beszélgetni? Hiszen úgyis együtt kell majd működnötök a későbbiekben a gyerek miatt. Nem lenne egyszerűbb kutakodás, titkolózás és hazudozás helyett, ha legalább megpróbálnátok felnőtt ember módjára tiszta vizet önteni a pohárba?
2016. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:
A nő nem kommunikál velem. A gyereket még nem is látta. Kértem már egyszer hogy beszéljük meg hogyan is lesz a továbbiakban. A valasz : Ne avatkozzak az életükbe. Ő erre nem kíváncsi. Oldjam meg. egyszer hétvégén kellett volna 1,5 órát vigyáznia a ferjemnek a fiunkra de mivel nekik akkor pont közös edzésük volt ( tornaznak,kondiznak szóvalnem egy kötött dolog mint egy csapatedzés ) ezért nem tudta elvállalni a Férjem. Szóval a későbbiekben sem tudom hogy lesz...
2016. jan. 18. 17:05
 57/57 anonim ***** válasza:
100%
Én se kommunikálnék egy olyannal, aki használati utasítást küld a férjéhez a mi új kapcsolatunkban ....
2019. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!