Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal piszkálnak, hogy ideje...

Azzal piszkálnak, hogy ideje lenne már férjhez mennem. Ezzel már az őrületbe kergetnek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. A szüleim sajnos nem élnek, így a nagyimmal lakom. Szinte minden másnap előjön a téma, hogy már ideje lenne már férjhez mennem, benne vagyok a korban...Pont azért, mert a szüleim nem élnek, a szomszédok is az én magánéletemen csámcsognak, és rendszeresen előszedik a mámámat, hogy "miért nem megy már férjhez ez a lány?" Én mindig elmondom, hogy egy osztálytársam sem ment férjhez még (akinek gyereke van annak is csak azért, mert becsúszott) tehát a korosztályomra nem ez a jellemző.

Arról nem is beszélve, hogy nekem mindig olyanok szoktak tetszeni akiknek én nem, illetve bulizni nem enged el a nagyim, szóval nem tudom mit vár, hogyan ismerkedjek... (Reggel elmegyek a suliba, 2-3 óra körül hazaérek, és otthon vagyok másnap reggelig. Esetleg elmegyek postára, bevásárolni, ilyesmi) De most ezt hogyan mondjam el a 80 éves nagymamámnak?

Amúgyis belül már egy jó ideje ezen görcsölök, hogy legyen már valaki mert szeretném, hogy szeressenek, és még akkor ilyenekkel előjönnek...Tudom, hogy nagyon le vagyok maradva, de az ezen való görcsölés már kezd tönkretenni...


2010. márc. 29. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy 20 évesen nagyon fiatal vagy a házassághoz, ahhoz viszont elég idős, hogy el tudd dönteni, hogy bölcs tanácsokat kapsz-e, vagy butaságok miatt piszkálnak... még ha a Nagyid is az illető.
2010. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

expasim először érettségis ballagáskor lett bemutatva a családnak...én ugye 18,fél éve jártunk...erre letámadták szerencsétlen,hogy miért nincs gyürü az ujjamon,hogy áll anyagilag (másodéves csóró egyetemista volt),hány gyereket akar,alig tudtam kiszedni a karjaik körül,utána már csak a kapu előtt vett fel,be nem jött a lakásba:D

párommal 3 éve együtt vagyok,22 éves vagyok,de állandóan az ujjomat nézegetik,hogy miért nincs rajta gyürü,meg miért nincs még gyerek,és elképednek,amikor közlöm,hogy se gyürü,se gyerek nem lesz pár éven belül,van jobb dolgom is,majd lesz gyürü ha még pár év mulva is működik a dolog,gyerek meg 30 évesen is ráér,van jobb dolgom a pelenkázásnál egyenlőre...


nyugi,minden nagyszülő ilyen,de tenni nem tudsz ellene,max hazaviszel vmi nagyon unszimpatikus pasit,hogy ő a választott,utána lehet békénhagynak,hagy várd meg az igazit...:D

L

2010. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy te az elsö válást meg akarod spórolni, inkább kivárod az igazit.
2010. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mond neki:nagyi vénlány lettem így jártam.
2010. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!