Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, ha a...

Hogy dolgozzam fel, ha a páromnak egy félrelépéséből gyereke lett? Van VALAKI ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Megtartotta a nő a gyereket. Vagyis a párom is úgy döntött, hogy nem engedi elvetetni a nőnek a születendő gyereküket, hiába nem akarja a nővel összekötni az életét. A kisfiú már 2 éves...

Ezt nem bírom megemészteni!!!!!!

Azt mondják az idő sok mindenre gyógyír. Na de erre is?! Mikor?! Nekem nem megy ezt elfogadni.... Nagyon nehéz ezzel a tudattal élni és tekinteni rá.



2016. márc. 26. 22:09
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
64%

Ragaszkodsz ehhez az emberhez. Neki ha nem lett volna fontos a nő, az abortusz mellett döntött volna. Nem tudom mi tartja melletted. Az anyagiak?

VAgy mert ő nem kell a gyereke anyjának.

Ha nektek gyereketek lenne ő hogy viselné? És a nő??

Nem kell mindent elfogadni, de az a kisgyerek nem tehet semmiről, és sajnos összeköti őket.

2016. márc. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
88%
Lapátra a szeméttel, ne hagyd, hogy tovább alázzon és nyilván nem zárta még le, na meg ilyen tudattal élni..
2016. márc. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező! Ne vedd rossz néven hogy ilyen nyers vagyok, de a párod egy gerinctelen alak, aki hülyének néz téged, meg a másik nőt is. Majd bolond lenne kilépni egy számára kényelmes helyzetből: miért érné be egy nővel ha kettő is lehet egyszerre? Az meg nem érdekli mennyire megalázó ez mindkét nőnek. Nem akarok okoskodni, de egy ilyen faszi nem kellene nekem. Becsüld magad annyira mint embert, és mint nőt, hogy olyan párt keresel magadnak aki tisztel téged.
2016. márc. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

Nagyon sajnállak, mert borzalmas dolog történt veled. Most derült ki a dolog, még nem ülepedett le benned, ezért érzel még iránta szerelmet és nem mérhetetlen gyűlöletet. Pedig hidd el, ez olyan hirtelen meg fog változni, hogy csak na! Nem fogsz te ezzel a tetves disznóval együtt maradni, mert sokkal jobban fog zavarni, hogy míg nektek nincs gyereket, úgy neki már van egy, akit egy veled párhuzamosan folytatott kapcsolatba csinált. És akkor még ilyet mond, hogy ŐŐŐ ragaszkodott agyerek megtartásához??!!! Ezek után mégis hogy várja, hogy bízz benne, hogy vele maradj? Miért nem neked csinált akkor mindenáron gyereket? Bár,akit neked ezek után csinálna, az már csak második lenne, hiszen az elsővel mindent végigélt. Őszintén, te hoztad a több pénzt a kapcsolatba, vagy közös az ingatlan, jobban keresel, mégis mi az oka, hogy ha még érzelmei is voltak a nő irányába, akkor nem dobott ki téged akkor, amikor kiderült, hogy í szívszerelme a szerelmük gyümölcsét várja? Társadalmi presztízsű munkája van, hogy szégyellte felvállalni azt a kapcsolatot, ami boldoggá teszi? Az a nő is megérheti a pénzét, aki gyereket szül egy nős pasinak...Gondolom, halálba cseszegette a válás miatt, ezért is romolhatott most meg a kapcsolatuk, és zsarolta, hogy elmondja neked, ezért vallott a kedves férjed színt most, amikor már kétéves a gyerek? Vagyis legalább 3 éve hazugságban élt melletted! Szerinted mit érsz te ennek az embernek a szemében? Semmit! Valami érdek tarthatja melletted, nem a szerelem, mert azt másban találta meg, akivel családja is lett! Hozzád valami más köti és az nem a szerelem, meg a tisztelet,abban biztos lehetsz! Mielőbb tudatosítod ezt magadban, annál könnyebben fogsz megszabadulni ettől a parazitától! Kérd a családod segítségét és támogatását!

2016. márc. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
89%
Az előzőt kiegészíteném azzal, hogy ezt sosem fogod tudni feldolgozni. Ez nem olyan dolog, hogy egyszer megtörtént, és fátylat rá...Éveken keresztül hazugságban éltetek, és ráadásul amíg együtt vagytok, mindig jelen is lesz az életetekben ez a dolog, hiszen egy gyerekről van szó, akivel az apja tartja a kapcsolatot,nyilván pénzeli, és most már, hogy tudsz róla, ad abszurdum még haza is vinné esetleg...Hidd el, épeszű ember ilyenbe max beleőrül, de nem belenyugszik...
2016. márc. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
19%

Gyakori kérdések oldalon sok a gonosz ember, aki ostobának és trollnak fog tartani bármit kérdezel. Ezekkel ne törődj! A sas nem kapkod legyek útán.


Komoly kérdés az ilyen. Nálunk nem volt gyógyír erre, mert a nemző ragaszkodott ahhoz a gyerekhez és a többi gyerekéről lemondott.

Ha az kell, hogy más nézőpontokat is láss, lehet innen szemezgetni, de ha nem tudod mit akarsz, jó eséllyel 1-2 szakembert kell felkeresni, hogy ők segítsenek.

2016. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
82%

Sok a kamu modik, sok a kamu.

Kicsit csökkenteni kéne a mennyiséget, mert egyre hiteltelenebb az oldal.

2016. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
90%

Én jártam így, csak én akkor tudtam meg, mikor a férjem balesetben meghalt, és jött pénzért rikácsolni a nőcskéje 26 hetes terhesen januában :(

Áprilisban szül, akkor lesz a dns vizsgálat, és kiderül viszi-e a harmadát az örökségnek :/ (nekünk van 2 saját is)


Ha élne, már nem élne, és biztos nem maradtam volna vele.


Neked is ezt javaslom, lépj tovább, mert soha nem fogod tudni elfogadni szerintem.


Egy jó pszichológus is segítget!

2016. márc. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
88%

Egy barátnőm a harmadik gyerekkel volt terhes, amikor kiderült, hogy apu szeretője is várandós. Végül a szerető elvetélt félidősen, apu megszüntette (hosszú cirkusz után) a kapcsolatot, és együtt maradtak, de a barátnőm megjárta a pszichiátriát is. Azt mondja, soha nem fogja teljesen túltenni magát a dolgon, és ha a másik gyerek megszületik, tuti, hogy nem maradt volna a férjével, így sem igazán stabil a házasságuk.

Gondolj bele, hogy ha most, amíg a legjobb formádban vagy, nem vonja el senki a figyelmedet a párodról, maximális szeretet, szerelmet, törődést nyújtasz neki, mégsem vagy elég, akkor mi történne, ha megviselne a terhesség, gyereket gondoznál, vagy neadj'isten megbetegednél? Mennyire számíthatsz erre a pasira? Dobd ki, és kezdj új életet nélküle, fájni fog, de még mindig sokkal kevésbé, mint az, amit később átélnél vele.

2016. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem tudod feldolgozni, akkor minek vagy még mindig vele? Elhiszem, hogy szerelmes vagy, de legalább tartásod legyen..
2016. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!