Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, ha a...

Hogy dolgozzam fel, ha a páromnak egy félrelépéséből gyereke lett? Van VALAKI ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Megtartotta a nő a gyereket. Vagyis a párom is úgy döntött, hogy nem engedi elvetetni a nőnek a születendő gyereküket, hiába nem akarja a nővel összekötni az életét. A kisfiú már 2 éves...

Ezt nem bírom megemészteni!!!!!!

Azt mondják az idő sok mindenre gyógyír. Na de erre is?! Mikor?! Nekem nem megy ezt elfogadni.... Nagyon nehéz ezzel a tudattal élni és tekinteni rá.



2016. márc. 26. 22:09
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
92%

"Érzelmei voltak a nő iránt"? Tuti, hogy nem "egy félrelépésből", hanem egy szerelmi viszonyból van a gyerek, amit veled párhuzamosan folytatott, ki tudja, meddig.

Bocs, de nem értem, mit akarsz feldolgozni ezen. Lapát és ennyi.

2016. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
87%

"Főleg, hogy azért tartotta meg a gyereket,mert érzelmei voltak a nő iránt..."

Ebből is látszik, hogy az IQ-d milyen irányba tendál, illetve mennyire értelmes a kérdésed.

Nem a párod tartottam a gyereket, hanem az anyja!

2016. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
50%
Hany evesek vagytok?
2016. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat,mármint tényleg azoknak,akik azt próbáltak adni. Lehet kellett nekem ez a sok beszólogatás is, amik által elkezd bennem erősödni,hogy én vagyok lehet a hülye,hogy maradok ebben. Hisz Hány hülye maradna benne? Jogos a kérdés...

Nem tudom miért itt keresem a választ. Magammal kell leülni és rájönni, hogy tényleg röhejes ilyen kapcsolatban maradni. Talán jól esett itt is kiadni magamból.

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Ezt nagyon át kell rágni és valószínű inkább továbbállni.

2016. márc. 26. 23:08
 15/37 anonim ***** válasza:
92%

Alapszabály: ha "párod" félreb.aszik, akkor ki kell vágni a francba.

Mivel az alapszabállyal nem vagy tisztában, nem tudok segíteni. Amúgy aranyos a kis lurkó? :))

2016. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
82%

Jó bunkó válaszolók vannak itt!

Én otthagynám a férfit, még most,amíg én döntök.

Ne adja az ég, hogy a gyerek miatt visszamenjen ehhez a nőhöz!

Erre gondoltál már?

Ne legyél naiv, gondolkodj most, amíg még lehet, és nem te jössz ki vesztesen!

2016. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
78%
Mi a franc köt valakit egy ilyen tetűhöz?Pénz?
2016. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem a ferjed,kozos gyereketek sincs, keress magadnak masik part aki jobban megbecsul!
2016. márc. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%
Nem a férjed, nincs közös gyerek de közben másnak csinál egyet. Másba szerelmes. Most őszintén, mi köt hozzá? Én abban a pillanatban kiszeretnék belőle ahogy ez kiderül. Tényleg, hogy derült ki?
2016. márc. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
94%

Ha annyira szerelmes vagy, mint írod [7], ráadásul ugyanitt a kilépést a "nem megy" kategóriába soroválasztásod vanlod, akkor mi a kérdésed?

Két válastási lehetőséged van:

- elfogadod a helyzetet, maradsz mellette és akkor kinek mi köze hozzá?

- elfogadhatatlan számodra, szakítasz és akkor kinek mi köze hozzá?

.

Két év után még mindig nem tudsz dönteni, (ha tudnál, nem itt kérdezősködnél) figyelembe kell venned, bárhogy döntesz is, mindenképp megbánod.

2016. márc. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!