Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1Éves a fiam és mióta babám...

1Éves a fiam és mióta babám van nincsennek barátaim. Előtte volt sok barátnőm most meg már lassan 2éve senki (mióta teherbe estem)!?

Figyelt kérdés
Más is van így?itthon vagyok a babával és hát nagyon uncsi de nincs senki akihez ellehetnem enni dumcsizni egy kicsit.kimegyünk sétálunk de csak 2esben a kicsimmel.Úgy elszomorít,hogy nincs egy barátnőm sem.Nem kellene nekem csak babás barátnő csak legalább valaki lenne akivel néha tudnék beszélgetni:(De nincs:( Nem városban élek hanem egy faluban szóval még ismerkedni sincs nagyon lehetőségem hogy barátokat szerezzek:( Más is van így?Én nagyon magányos vagyok:S Hiányoznak a csajos beszélgetések:(
2010. ápr. 8. 14:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ne essék félre értés nem unatkozom a baba mellet nem ő az uncsi:D
2010. ápr. 8. 14:21
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hány éves vagy? Nem lehet, hogy hozzájuk képest "korán" szültél, és ők még a saját pörgős, diszkózós periódusukban vannak? Vannak olyan barátnők, tudok róluk, akik nyűgnek érzik barátnőjük porontyát, mert szerintük csak hátráltatná és feszélyezné az összejövetelüket, ha mindig hozzá kéne rohangálnia az anyukának, etetni, büfiztetni, egyebek. Ők igazán hálátlanok! Szerintem keress egy hasonló korú, állapotos, vagy már megszült anyukát, akivel el tudsz beszélgetni úgy, hogy közben nem kell azon agyalnod, vajon neki mikor nő diszkógömb a fején, és ő mikor gondolja rólad, hogy a kezeid helyén is cumisüveg van...

Ilyen barátnők után ne futkozz! Biztosan lesz, aki segít átvészelni ezt az unalmas időszakot. És nem utolsósorban: van egy babád... :)

2010. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
bárcsak az én barátnőmnek hiányozna egy barátnő. mert amióta megszületett a gyereke, azóta maximum 3 szor 4 szer találkoztunk. már már 2 éves a lánya. hiába mondom neki hogy jöjjön el, találkozzunk, nem akar...
2010. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam/vagyok.Igaz már 3 éves a fiam de valahogy a régi barátok mind máshol élnek.:(gondolod msn en beszélgethetünk.Nem tudom milyen messze lakunk egymástól.írj privit és akkor elküldöm az msn címem.
2010. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm ugyanezzel a problémával.


Amikor teherbe esett semmi más nem érdekelte csak a baba. Ez persze teljesen normális dolog. Viszont nem értette meg, hogy minket többieket nem tesz boldoggá azzal, hogy semmi másról nem tud beszélni. Persze szívesen hallgattuk, de egy idő után jó lett volna, ha a régi csajos önmaga is visszatér. Egy darabig hallgattuk, majd szépen lassan elmaradoztunk. Végül az volt, hogy nem jött velünk sehova hiába hívtuk, és ő sem hívott minket.

Amikor megszületett a baba, akkor meglátogattuk. Nagyon örült nekünk. Viszont azóta már 8 hónap telt el. Hiába akarjuk meglátogatni mindig lemondja valami indokkal. Ha én hívom hozzánk, akkor ugyanazokkal az indokokkal mondja le.

Ezek után csodálkozik szegény, hogy egyedül van és nincsenek barátai.


Ez nagyon szomorú, de sajnos nagyon gyakori is. Próbáld felvenni a kapcsolatot a régi barátaiddal. Már nem olyan kicsi a babád, elmehettek vele együtt egy kávéra-sütire valahova a barátaiddal. agy esetleg kirándulni, vagy bármit csinálni, amit korábban is csináltatok a barátaiddal.

2010. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Én is így éreztem, mert én 20 évesen szültem, a barátnőim ráadásul 1-2 évvel még fiatalabbak is nálam, szóval a többség kissé elmaradt mellőlem. De azért akik igazán számítanak, azok megmaradtak. Ez kb. 2-3 embert jelent, de ennyi nekem elég is. Ha arról van szó, hogy kedven szottyan elmenni valahova este bulizni (már nagyobb a fiam, két éves múlt), akkor ezt a pár embert hívom, de ott úgyis összefutok a régi bandával. Olyankor jól elvagyunk együtt, aztán ennyi. Így belegondolva, a többséggel régen is csak bulikban találkoztam, csak akkor szinte minden nap buli volt. Így meg, hogy havi egyszer megyek, már más egy kicsit.

2010. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

14:31-nek. A babás barátnőt látogatni kell, ugyanis 2 éves gyerekkel nem olyan könnyű mászkálni, kisebbel meg pláne. Pelus, kaja, alvás... a gyerek nem igazán bírja az idegen környezetet, stb.


Kérdezőnek: a húgom a játszótéren szólított le kisgyerekes anyukákat, akikkel egy idő után már meg is beszélték, hogy mikor viszik le a gyerkőcöt, meg hetente összejárnak valamelyiküknél felváltva.

2010. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Az én barátnőm 2008 nyarán szült. Mikor terhes volt, nem sokat találkoztunk, volt amikor 2-3 hónapig nem is tudtam róla semmit. Azt hittem, na ennek vége lesz a baba miatt. A szülés után is mondta, hogy még ne menjek, majd később. Aztán fokozatosan megtört a jég, most már nagyon sokat járok hozzájuk, szeretek a fiával játszani, és a barátnőm is kezd hasonlítani a régi énjére, néha egy-egy éjszakára eljön otthonról bulizni, vagy én megyek át és én maradok ott estére.

Miért nem hívod fel a régi barátnőidet? Engem egyáltalán nem zavar, hogy sokat beszél a gyerekről, mert engem is érdekel a téma. Esetleg ismerkedj játszótéren más anyukákkal.

2010. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is faluban élek. Nálunk van "ringató klub" Ahová elmegyünk a babával egy hölgy tart foglalkozást 5-6 baba-mamának! Igy összebarátkoztunk együtt megyünk utána sétálni bevásárolni odaadjuk a kissebbeknek a kinőtt rucikat jó kis társaság! A tőlünk nem messze lévő városban is van egy klubb ott baba-mama tornát tartanak oda is bejárok a picimmel onnan is vannak ismerősök. A ringatóba már 4 hónapos kora óta járunk nagyon klassz. De nálunk végülis az is jó hogy négy barátnömmel teljesen véletlen 1 éven belül lettünk babásak az ötödiknek most van útba!

2010. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
bocsi hogy most rok csak altattam meg etettem a kicsit!Rendesek vagytok köszönöm:) A régi barátnőim igazából nem barátnők voltak csak "bulizótársak" és nem is érdeklem őket.Akik igazi barátok voltak meg már nem itt laknak hanem messzi,fősulira járnak meg melózni stb.velük max telefon néha:( 21 vagyok amúgy:)
2010. ápr. 8. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!