Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1Éves a fiam és mióta babám...

1Éves a fiam és mióta babám van nincsennek barátaim. Előtte volt sok barátnőm most meg már lassan 2éve senki (mióta teherbe estem)!?

Figyelt kérdés
Más is van így?itthon vagyok a babával és hát nagyon uncsi de nincs senki akihez ellehetnem enni dumcsizni egy kicsit.kimegyünk sétálunk de csak 2esben a kicsimmel.Úgy elszomorít,hogy nincs egy barátnőm sem.Nem kellene nekem csak babás barátnő csak legalább valaki lenne akivel néha tudnék beszélgetni:(De nincs:( Nem városban élek hanem egy faluban szóval még ismerkedni sincs nagyon lehetőségem hogy barátokat szerezzek:( Más is van így?Én nagyon magányos vagyok:S Hiányoznak a csajos beszélgetések:(
2010. ápr. 8. 14:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
bulizni meg utolljára szilveszterkor voltam a párommal.De az nem ugyan az:D
2010. ápr. 8. 16:02
 12/16 anonim ***** válasza:

Ja értem már! Ez így tényleg nehéz lehet!


INTERNET! :)

Rengeteg fórum, chat és miegymás van. Nem az igazi, mert ettől még egyedül vagy. Mégis tudsz olyanokkal "beszélgetni", akik ugyanilyen helyzetben vannak. Meglepődnél, ha tudnád, hogy milyen sokan vagytok egyedül a babátokkal.

Fel a fejjel és puszi a babának! :)

2010. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha normális a védőnőd akkor őt is meg lehet kérdezni, hogy "anyukák merre találhatók". Mi nagyvárosból falura költöztünk (ekkor 8 hónapos volt a lányom) és borzalmas volt. Még jó hogy volt külön autóm, így állandóan jártam be a barátaimhoz. Aztán megtaláltam itt is a helyem és nem járok be hozzájuk, mert persze ők nem jöttek sosem hozzánk még családostól sem. Szóval aki kíváncsi rám az úgyis jön és mi is viszonozzuk, de ilyenkor dől el, hogy ki az akivel érdemes tartani a kapcsolatot. Szerintem mindegy hány évesen szültél úgyis megtalálod a társaságod.
2010. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 21 vagyok, én is falun élek, és ismerek szinte minden kismamát:) Másfél éve költöztem ide, és csak egy lányt ismertem felületesen, de Ő azóta lekopott. A titok: nyitni kell! Én úgy szereztem barátnőket, hogy kimentünk a játszótérre, és ott spontán elkezdtem anyukákkal beszélgetni, akiknek hasonló korú gyerkőcei vannak. A baba még meg is könnyítette, mert mindig a más gyerek homokozója kellett, és jött a kérdés: elvehetjük? Persze, a válasz, következő: mennyi idős a baba?

Aztán, amikor megalakult a baba-mama klub, a kezdetektől jártunk, még több embert ismertem meg.

De amikor sétálsz az utcán, és látsz egy magányos kismamát, akkor is nyugodtan odamehetsz, a különböző generációkat összeköti a közös téma. Meglátod, szívesen beszélget veled.

Mostanra, ha kimegyünk sétálni, vagy játszótérre, mindig találkozok ismerőssel, baráttal:)

Mondjuk nekem szerencsém van, mert a régi legjobb barátnőm is megmaradt, de vele csak 2 havonta találkozunk. De hidd el, kisbabás anyukák is tudnak csajos témákról beszélgetni:)

2010. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Értem amit mondtok de itt sajnos nincsennek kismamák nincsen babklubb itt ahol élünk 350-en laknak max abból is 200idős ember am aradék meg nem olyan akivel lehetne beszélgetni.kevés a fiatal.Nincsennek kismamák.és nem most költöztem ide én már ide születtem sal ismerek mindenkit és ha valaki 21év alatt nem lett barátom akkor...velem egykorú lányok kb.4 ha van max.
2010. ápr. 8. 21:24
 16/16 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírásért csak fél szemmel a kicsit figyeltem:D
2010. ápr. 8. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!