Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a lányom nem...

Mit csináljak ha a lányom nem szeretne gyereket se semmilyen párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

17 éves

Ès nem szeretne párkapcsolatot se családot mit csinálhatos hogy megváltozzón a véleménye?



2016. máj. 8. 23:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
9%

hormonok elöl nincsa menekvés pár év jön a hormon túltengés és szó szerint ölne is egy kisbabáért

hagyd rá majd idővel bedilizik egy családért

amúgy a pasik is megkergülnek a hormonoktól ez biztositja az emberiség fennmaradását

2016. máj. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
98%
o_O már miért kéne bármit is csinálnod? Talán nem lehet teljes valaki élete család és gyerekek nélkül? Mi ez, tizennyolcadik század?
2016. máj. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
98%

17 évesen még lehet, hogy változni fog. De ha mégsem, akkor fogadd el, és támogasd abban, amit szeretne. Nincs rosszabb, amikor a szülők nekiállnak erőszakoskodni meg piszkálódni. Egyenes út a rossz viszonyhoz.


(Nálunk anyós csinálja a cirkuszt. Mi ugyan szeretnénk gyereket, de még nincs hozzá hátterünk, és mocskosul idegesítő, hogy folyamatosan nyaggat minket.)

2016. máj. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
95%

26 éves vagyok, én 19 éves koromban akartam gyereket, aztán már nem... sőt, el sem tudom viselni, ha gyerek van a közelemben. És ha anyum meg akarna változtatni, akkor összevesznénk. Szerencsére neki az én boldogságom fontos, nem a berögzült családidea.

Ha meg akarod utáltatni magad a lányoddal, akkor tuszkold csak rá az akaratod. Nem szeretheti mindenki a gyerekeket, és nem mindenki akarja elrontani ezzel az életét.

2016. máj. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
97%

1. Az ö élete, az ö döntése - neked (meg másnak se) nincs beleszólása ebbe.


2. Még csak 17 éves, sokat változhat a véleménye, idövel majd kiderül, hogy marad-e emellett.


3. Ha ö nem akar (késöbb sem) párkapcsolatot meg gyereket, akkor neked egy dolgod van - ezt elfogadni.

2016. máj. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
98%

Fogadd el!

Mi a francnak kellene megváltoztatni a gondolkodását?

2016. máj. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
98%

- és? Nem kötelező gyereket csinálnia, ha Ő nem akar. Mellesleg 17 évesen egy dolog, hogy mit mond.


Én mindjárt 30 vagyok, de eszem ágában sincs szülni, mert irritálnak a gyerekek. 2-3 órán keresztül okés, de aztán hagyjanak békén - ha meg ordít, azt addig sem viselem el, inkább lelépek.


Apa nyaggat az unokával, én egyszer elmondtam neki, hogy ha ÉN IS akarok, lesz, ha pedig nem szeretnék, nem lesz, ebbe nyugodtan beletörődhet.

2016. máj. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
98%
Én is így voltam ezzel. Gyakorlatilag 16-17 éves koromtól kezdve nem volt más téma a szaporodásbiológián kívül, amivel sikeresen elérték, hogy mire elvégeztem az egyetemet, már halványan se akartam hallani gyerekről, családról. Most sincs, pedig már kétszer annyi idős vagyok. Pedig türelmes voltam, sokáig próbálkoztam, magyaráztam, észérveltem, aztán már csak rövidre zártam a témát... Szerinted felfogtak bármit is? Dehogy, csak a "Majd megváltozik!"-ot mantrázták. Ma már nem tartjuk a kapcsolatot (mondjuk nemcsak emiatt).
2016. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj neki, nem kell azon aggódni, mikor állít be a nagy hírrel, hogy nagymama leszel. :)


A legtöbb 17 éves lány pont így gondolkodik, nincs ezzel semmi baj, ha még nem érzi magát érettnek a gyerekhez és a párkapcsolatokhoz, és el se tudja képzelni, hogy egyszer ez változzon.


Azt úgy se ő dönti el, hogy lesz-e szerelmes, és lesz-e párkapcsolata, ez jön magától.



Az a kérdés, hogy TE hogy fogadnád, ha ő ezt azért mondja, mert olyan kapcsolatra vágyik, amit nem tudsz elfogadni? Mondjuk ő már tudja, hogy leszbikus, és otthon sosem merné felvállalni?

Ennyi idős korban ezt is teljesen elfogadottnak tartom.

2016. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Basszus 17 éves! Felfogtad? 17???

Hagyd békén.

2016. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!