Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a lányom nem...

Mit csináljak ha a lányom nem szeretne gyereket se semmilyen párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

17 éves

Ès nem szeretne párkapcsolatot se családot mit csinálhatos hogy megváltozzón a véleménye?



2016. máj. 8. 23:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
98%

Semmit nem tudsz csinálni, és nem is kell. Az ő élete, úgy éli, ahogy akarja. Ha később esetleg meggondolja magát, az is az ő döntése kell, hogy legyen, nem a tiéd!

Én 35 éves vagyok. Soha nem akarok párkapcsolatot, sem gyereket, de hála égnek rám soha nem is erőltették a szüleim. Ha ezt tették volna, annyira megromlott volna a kapcsolatunk, hogy mára már biztos nem beszélnék velük!

Szóval szerintem inkább hagyd békén a lányodat, ha nem akarod direkt magad ellen haragítani!


35/N

2016. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el olyannak amilyen, 17 évesen én se akartam gyereket,igaz még most sem! 17 évesen buliztam éltem a tinik életét!
2016. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
77%

Várj 10 évet , és ha nem változik meg a véleménye írd ki a kérdést újra.

Ja és olyat nem akarok olvasni tőled, öt év múlva, hogy úristeeen nagymama leszek, hova rohan ez a gyerek?

2016. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
94%
A szülővé válás az egyetlen olyan döntés az ember életében amit nem lehet visszacsinálni. Ha nem sikerült a költözés, sőt a kivándorlás, lehet máshova menni lakni, bátyámék is visszajöttek Magyarországra egy év után Ausztriából. Ha nem sikerül a házasság, el lehet válni. Ha rádöbben az ember hogy nem jó foglalkozást választott, komoly erőfeszítéssel de mindig lehet karriert váltani. Viszont ha egyszer szültél egy gyereket, onnan nincs visszaút. Ebből nem lehet sem ideiglenesen sem véglegesen kilépni, visszalépni mint a fenti rossz döntésekből. Ezért gyereket csak annak lenne szabad vállalnia aki teljes mellszélességgel el van kötelezve amellett hogy ő bizony szülő szeretne lenni. És ezt nem lehet rátukmálni senkire.
2016. máj. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
97%
Elfogadhatod. Ha pedig nagyon hiányzik neked egy kisbaba, akkor szülj még egy gyereket. Ennyi.
2016. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért annak jobban örülnél ha x év után szülne kényszerből majd nem törödne a gyerekével? Nálunk ez volt nem akart szülni,de végül megtette nem is beszélünk évek óta.

(egyszer halottam mikor ezt ismerte be )


nem mindenki alkalmas szülőnek.

2016. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont az lenne a baj, ha 17 évesen párkapcsolatot és gyereket szeretne.:)

Egyébként 27 meg 37 meg 47 évesen se kötelező, nincs is mindenkinek.

2016. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagy te?

Idomár???

Hogy már 17 évesen az ő családját tervezgeted?


Ha álladóan valamin pörög kitartóan a család, a gyerekkel meg lehet útáltatni azt a dolgot. Az evést, a kézmosást, a tanulást, a gyerekvállalást, mindent meg lehet útáltatni a gyerekkel, ha állandóan azzal baxtatják...

2016. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 at__us ***** válasza:

Hagyd rá!

Ő élete és nem a tiéd!

Egyébként meg valószínű, hogy majd megváltozik 20-on évesen, esetleg 30-as évei elején, de 10-en évesen még

az emberek legnagyobb része nem gondolkozik ilyen, hosszú távú dolgokról, és amúgy is elrémíti a családdal járó feladatok hada.

2018. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Történt azóta bármi változás a véleményében? 6 év eltelt, de még mindig csak 23 éves, ha jól számolom, szóval ráér. De azzal sincs baj, ha soha nem lesz gyereke.
2022. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!