Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbuktam töriből, viszont...

Megbuktam töriből, viszont nem szeretném elmondani apámnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ahogy látjátok a címben, megbuktam töriből. Ma tudtam meg és eddig meg voltam bizonyosodva arról hogy nem buktam meg, ezért apámnak elmondtam hogy nem buktam semmiből és nincs semmi probléma. Viszont most mit kezdjek? Anyámnak el mertem mondani mert nem olyan szigorú, viszont ő azt mondja hogy mondjuk el neki mivel nem szép dolog a hazugság. És egyébként 5 tized kellett volna a ketteshez , ezért azt monda édesanyám hogy ez is könnyít rajta, hogy nem 1 egészre buktatott meg, hanem 1,80-ra. Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki? Gyomorgörcsöm van ettől az egésztől, nem bírok aludni, és már annyira ideges vagyok hogy folyamatosan remeg a kezem.. Volt egy felnőtt barátom aki azt mondta hogy mondjuk azt hogy az iskolában visszaadtuk a bizit mert féltünk hogy elveszítsük, és hogy menjek el titokban pótvizsgára. Szerintetek mi tévő legyek??

2016. jún. 27. 01:26
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
80%

29-es te nem tudom hol élsz vagy milyen sz*r iskolában jársz, de ne csúfítsd így már az erdélyi/romániai iskolát.

Főgimnáziumba járok (elméleti), mi sajnos, csak 12-en vagyunk egy osztályban, ebből egy személy bukott meg, de az olyan is volt, hogy erre pályázott. Most pénteken volt az évzáró, a románokat is beleszámítva csak minden 3 osztályban volt bukó. 24 osztályból, ez szerintem nem olyan sok. Tényleg nem olyan nehéz mindenből kihozni a 10-st.. De gondolom ezt menőzésból írtad ide le. Azért nem annyira siralmas a helyzet, csak néhány rosszabb középsuliban.


Barátom minden évben bukott vagy két tantárgyból és sosem mondta el szüleinek, csak elsétált szeptemberben pótvizsgára és ennyi. Ha titokban tudod tartani, akkor tartsd.

2016. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért utolsó, nálatok nem kerül bele a bizonyítványba a bukás és hogy pótvizsgát tett? mert nálunk bekerül, így lehetetlen eltitkolni....
2016. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
51%

Hat nallunk nem kerulbe csak az ami podvizsgan van jegy XD tehat abol a tantargybol amibol maratal podvizsgan az5- kihozod azzal szamojak amediat ...

Ha nagyobb jegyet hozzol ki annal jobb :))


Nallunk sokan ugy csinajak ,ha latjak tul nehez a tantargy : kemia ,fizika akkor inkabb nyaron tanulnak ,hisz nagyobb medat hozhat ki .... CSAK evre ne bukjon az ugy lehet ,hogy 3- tantargy podviusgara marad na akkor lottek neki ...XD

2016. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Elmondtad-e már? Mi lett a vége?
2016. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

32-es! Itt nem, és nem is hívnak fel senkit. 11.-et végeztem, a barátom is, aki kilencediktől minden évben megbukott valamiből és egy ha kiderült, de azt is csak az édesanyja tudta meg.


Azt hiszem az ellenőrzőbe, a tantárgy átlagához beírják a 4-est vagy ahányasra kijött vagy pótvizsga után ahányast kapott, azt írják be. Pl. 10-ben megbukott két lány matekból, 11.-re visszajöttek és matekból nagyobb átlagjuk volt mint nekem aki nem bukott meg..

2016. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Na hali! :) Nem mondtam még mindig el neki, de nem is fogom mivel sikeresen átmentem a pótvizsgán! :) Köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 1. 22:14
 37/42 anonim ***** válasza:
2016. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
89%

Hadd gratuláljak de ezt most halál komolyan mondom

De azért a bizidet rejtsd el apád elől mert ha belenéz és meglátja ezt az évet akkor már igazából nem tud mit csinalni de elég csalódott lenne meg dühös

2016. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
66%

Kötelező érettségi tárgyból én nem engedtelek volna át ilyen hozzáállással, max ha oda-vissza fújod az egész anyagot. 16 jegyből 1,8-as átlagot kihozni, ahhoz már nagy belesz@rás kell.

No mindegy, van még két év, plusz az érettségi, nem lesz mindig szerencséd.

2016. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, kérdező és gratulálok!
2016. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!