Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbuktam töriből, viszont...

Megbuktam töriből, viszont nem szeretném elmondani apámnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ahogy látjátok a címben, megbuktam töriből. Ma tudtam meg és eddig meg voltam bizonyosodva arról hogy nem buktam meg, ezért apámnak elmondtam hogy nem buktam semmiből és nincs semmi probléma. Viszont most mit kezdjek? Anyámnak el mertem mondani mert nem olyan szigorú, viszont ő azt mondja hogy mondjuk el neki mivel nem szép dolog a hazugság. És egyébként 5 tized kellett volna a ketteshez , ezért azt monda édesanyám hogy ez is könnyít rajta, hogy nem 1 egészre buktatott meg, hanem 1,80-ra. Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki? Gyomorgörcsöm van ettől az egésztől, nem bírok aludni, és már annyira ideges vagyok hogy folyamatosan remeg a kezem.. Volt egy felnőtt barátom aki azt mondta hogy mondjuk azt hogy az iskolában visszaadtuk a bizit mert féltünk hogy elveszítsük, és hogy menjek el titokban pótvizsgára. Szerintetek mi tévő legyek??

2016. jún. 27. 01:26
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
39. Haha, érettségin ötös érettségim lett :) Visszanyal a fagyi
2018. aug. 1. 02:30
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! ;)
2018. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!