Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért bem tudják...

A szüleim miért bem tudják azt elfogadni, hogy nem akarok menni nyaralni?

Figyelt kérdés

4 nap múlva mennek majd Görögországba az ismerősökkel Sartira (amit olvastam meg néztem róla képeket, hát eléggé lepratelepnek néz ki, csúnya vízzel, stb.), amihez nekem rohadtul nincs kedvem, de erre meg megsértődnek, hogy más gyerek hálás lenne, hogy elviszik, én meg reklamálok... Hogy értessem meg velük, hogy ez a nyaralás tömény unalom lesz nekem, nem akarok menni?

18/f



2016. jún. 28. 11:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
42%
2016. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
37%
Barátnőm /osztálytársam voltak ott az elmúlt 2 hétben,mutattak képet videót és egyiken sem véltem felfedezni azt amit TE leírtál!Nincs azzal semmi gond,hogy NINCS KEDVED menni..de akkor anyuka apuka pénze nélkül lásd el magadat amíg ők nyaralnak! Más örülne ha eljutna olyan helyre te meg nyafogsz xD
2016. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
65%

Beszéld meg velük, hogy elmegyek én helyetted.

Szobatiszta vagyok!

2016. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
43%
Biztos 18 vagy ? Egy hisztis 8 éves ilyen.
2016. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Pont azért nem akarok menni, mert nekem ez már unalmas, hogy tengerparton fekszek egész nap, meg zabálom a gyrost egész nap...

Eleve utálom a tengerpartot, hogy a homok belemegy a gatyámba, meg a sós vízbe ülni...Neg szerintem túl idős vagyok, hogy a családdal menjek, de ezt nem lehet megérteni?

2016. jún. 28. 12:40
 16/28 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagy idős hozzá.
2016. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
A családom nagy kiránduló egyébként, minden évben megyünk valahová kiskorom óta, Kréta, Egyiptom stb. az már valami, az szép víz, de egy Sarti nem üti meg a szintet, pénzkidobásnak gondolom... Persze aki nem volt még nyaralni nagyon, annak a Balaton is gyönyörű...
2016. jún. 28. 12:44
 18/28 anonim ***** válasza:
52%
Utálod a homokot de egyiptomot szeretted. OK.
2016. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
43%
...nem lehet hogy ez megint egy gazdagkislányoa kérdés csak most fiúba váltott át? :D
2016. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
42%

Igazad van!

Maradj itthon egyedül és reggeltől estig gépezzél!

Az nem lenne unalmas, ugye? :DDD

2016. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!