Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miért bem tudják...

A szüleim miért bem tudják azt elfogadni, hogy nem akarok menni nyaralni?

Figyelt kérdés

4 nap múlva mennek majd Görögországba az ismerősökkel Sartira (amit olvastam meg néztem róla képeket, hát eléggé lepratelepnek néz ki, csúnya vízzel, stb.), amihez nekem rohadtul nincs kedvem, de erre meg megsértődnek, hogy más gyerek hálás lenne, hogy elviszik, én meg reklamálok... Hogy értessem meg velük, hogy ez a nyaralás tömény unalom lesz nekem, nem akarok menni?

18/f



2016. jún. 28. 11:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
45%
Pedig nagyon szép hely!Szerintem menj el, mert megéri!1 hetet kibírsz!Tengerpart,napdütés,nem fogsz belehalni!Mi Lengyelországba megyünk nyaralni.Én most nyaralok életemben elősször.Eddig belföldön sem voltunk, nem hogy még külföldön. Én összeteszem a kezemet hogy most elmehetek külföldre.Szerintem ne hisztizz,bőven megéri elmenni!
2016. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
52%

Én sem tudok egy hétig a parton feküdni, idöpazarlásnak is tartom. De esetleg meg lehet nézni a látnivalókat, kirándulni, befizetni egy hajókázásra, stb. Ha akarod, lehet jól érezni magad. Sajnálom, hogy Sarti nem megfelelö a te kifinomult ízlésednek, gondolom már láttad a világot ( Egyiptomban Hurghada vagy Sharm volt amivel már lehet dicsekedni? Gondolom a piramisok, Luxor, Asszuan nem voltak meg) Ahelyett hogy itt hisztizel inkább találd ki magadnak miket fogsz csinálni a gyrosevésen kívül. Ha úgy mész el, hogy igenis tök jó lesz, egy élménnyel leszel gazdagabb. Ha úgy hogy utálom az egészet, elrontod a saját nyaralásod és a szüleidét is. Én a helyedben átgondolnám.

( Ja és ha majd lesz saját családod, hányszor kell szerinted a gyerekek igényeihez igazodnod, a sajátodat hátterbe szorítva. És milyen jó lesz majd, ha néha kivételesen nyafogás helyett élvezik az együtt töltött idöt)

2016. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
4%

Biztos nem mennék meleg helyre. Napra nem megyek, a meleget nem bírom, pénzkidobás lenne az egész. Szobában ülni itthon is tudok.


De engem szerettek a szüleim, nem vittek volna olyan helyre, amit nem bírok. Mentek volna kettesben.

2016. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
41%

Én is ugyanezt éreztem,amikor 19 voltam akkor kellett utoljára menni a Balatonra a családdal..

Szerintem 18 felett a szülőknek meg kellene érteni,hogy a gyerek felnőtt és ha akar megy,ha nem,nem.

Ilyen korban már egyedül lehet hagyni..

Nem tudják feldolgozni,hogy a gyerek felnőtt!

Mondd meg nekik,hogy jövőre menejenek el egy másik párral,mert a gyerekes nyaralás korszaka véget ért!


28/f

2016. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
52%

Sok a keserű ember, a kérdező egyetlen baja az, hogy nem a családdal való nyaralásra van igénye 18 évesen, le akar ebben válni a szülőkről. Lehet pörögni azon srácok, hogy ti csórók vagytok és a legtöbb vizet a kádban látjátok, csak a kérdéshez semmi köze. M ivilágéletünkben a Balatonhoz mentünk, untam rohadtul, mert smemi program nem volt, csak a víz mellett döglés, nem ovlt korban megfelelő társaságom, egyszerűen UNALMAS. Az év többi napján is együtt van a család könyörgöm, miért kellene kötelező jelleggel egymás valagába bújni még külföldön is?


Kérdező: annyit mondja cska, hogy nem szeretnél menni, elhiszed, hogy szép és jó, de neked nem az a kikapcsolódás már. Ennyi, nincs mit ragozni.

2016. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
49%

1. 33 éves vagyok, és még mindig szeretek anyumékkal menni nyaralni, kikapcsolódni. (Van családom, férjem, gyerekem)


2. Mi minden évben többször megyünk a Balatonra, mert Somogyban lakunk, nincs messze, és még mindig imádom és szépnek tartom, pedig voltam már más szép helyen is, sőt külföldön is.


3. A legutolsó hozzászólásodból látszik, hogy egy elkényeztetett, hálátlan kis dög vagy. Bocsi :)

2016. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
55%

25: "Az év többi napján is együtt van a család"


Ha nálatok ez így van, akkor családapaként mondom, irigyellek és irigylem a szüleidet is. Nálunk pont az a baj, hogy mindenki reggeltől estig dolgozik, hétvégén ott a kert és az egyéb házimunka.

Nekünk bizony ünnepnap, ha együtt elmegyünk akár csak egynapos kirándulásra is, ahol egymással tudunk foglalkozni. Egy egyhetes nyaralás valóban felüdülés, mert nincs hajsza, nem holtfáradtan esünk be az ágyba, tudunk gyönyörködni a természetben, mert pihentek és kiegyensúlyozottak vagyunk. Ilyenkor derül ki az is, hogy ha nem vagyunk fáradtak, mennyivel türelmesebbek vagyunk egymáshoz is.

Ha nektek ez mindennap megadatik otthon is, akkor őszintén irigylem a családodat!

2016. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
50%

Mért vagy ilyen hálátlan?!

18éves (elvileg férfi) létedre nembírsz ki egy hetet a tengerparton a családoddal...óóó meg ne sajnáljalak

Majd ha a saját pénzedből,amiért TE megdolgoztál, majd abból oda mész nyaralni ahova akarsz ( ami megüti neked a nívót,mert Görögország nyílván egy lepratelep)

Addig a kussolj,és örülj hogy a szüleid hajlandóak elvinni téged akárhova is!

"nyaralás tömény unalom lesz nekem"-a szobában a mobilt nyomkodni biztos érdekesebb!

Szüleid helyében otthon hagynálak,és egy büdös forintot nem adnék neked!

(nemszereti a homokot mert belemegy a gatyájába...de Egyiptomban persze jó volt)

Ha a Balaton szép neked..akkor szépen menj el nyári munkára keresd meg rá a pénzt,és te menj oda nyaralni!

ui.:remélem ki unatkoztad magad!

17/L

2016. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!