Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménye a nőknek az...

Mi a véleménye a nőknek az olyan férfiról aki a gyerekével együtt is vállalja a nőt?

Figyelt kérdés
Tisztelik a nők az olyan férfit aki a szeretett nőt gyerekével együtt is vállalja pedig az nem a sajátja? :)

2016. júl. 4. 13:33
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

Akkor tévedtem! Nem szeretnék hímsovinisztának tűnni.

Akkor fogalmam sincs mi tévő legyek teljesen összezavart ez a 3 oldalnyi beszélgetés! Azt hittem jó döntést hoztam de úgy látszik semmivel sem vagyok különb mint a gyerek apja!

2016. júl. 4. 17:08
 32/51 anonim ***** válasza:
57%
Miért, neked is van egy saját gyereked valahol, akinek sz..rsz a fejére?
2016. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell közted és az apja közt választania a gyereknek, hogy csak az egyikőtöket szeretheti.
2016. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
91%

Tévedek ha azt érzem, hogy neked akkor a legfőbb bajod az, hogy azt érzed versengened kell a gyerek kegyeiért, és ezáltal a nőért is?

Nem biztos, hogy fölösleges volt az a pár oldalnyi válasz, lehet később fog leüllepedni. De ha valami más nyomaszt, tedd fel másképp a kérdést. Mert szerintem itt inkább a rivalitásról szól a dolog.

2016. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
74%

"Az a jó benne, hogy ha nem is akarsz saját gyereket viszont később meggondolod magad, rengeteg gyerekes egyedülálló anyuka között válogathatsz akik alig várják, hogy apukát kapjanak! :) Rengeteg srác lelépett mikor megtudta terhes a lány aztán az ilyen nők tisztelik azokat a férfiakat akiknek kellenek gyerekkel is! :)"


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


muszáj egész nap provokálni a jónépet?

2016. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Az anyja meg azt mondta, hogy az apjának ne csak a láthatáshoz legyen joga hanem joga lenne fizetni is utàna.
2016. júl. 4. 17:56
 37/51 anonim ***** válasza:
91%
Az a kötelessége és nem függ össze a kettő.
2016. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, Kérdező, te ne vegyél részt ebben a játszmában. Az, hogy a nőd utálja a gyereke apját, egy dolog. Neked nem kell ebben segítened. Te szeresd a gyereket, foglalkozz vele, de pont elég, ha az anyja az apja ellen hangolja a srácot. Felnőve a gyerek erre emlékezni fog, és amikor már tud különbséget tenni, akkor ne te legyél az, akit utálhat a gyerek.
2016. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
66%

"Az anyja meg azt mondta, hogy az apjának ne csak a láthatáshoz legyen joga hanem joga lenne fizetni is utàna."


Ebből a mondatból -sajnos- nagyon az következik, hogy a kedves anyuka, egy palimadarat keresett -és talált- aki eltartja őket.

2016. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%

Részben igaz amit a 35. ír, bár szerintem nem provokáció, minden napos probléma.

Nekem is van egy barátnőm, akit elhagyott a pasija mikor terhes lett. Most megismerkedett egy sráccal, és mikor sorolta az erényeit, a sor legvégén említette meg, hogy "és egyébként nagyon szereti a gyereket is". Nem arra hajaz, hogy pótapát keressen, még viszonylag fiatal és neki is az érzelmek kellenek, de természetesen fontos, hogy szeresse a gyerekeket. Nem kell hogy versenyezzen azért, hogy ő második apa lehessen, de melyik anyának kellene egy olyan pasi, aki a randevúkra hajt, de a gyereket csak szükségtelen rossznak tartja?

Szerintem egy új társtól amit a legtöbbet megtehet, hogy szereti a gyereket, ez úgyis látszik, hogy őszinte -e.

2016. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!