Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménye a nőknek az...

Mi a véleménye a nőknek az olyan férfiról aki a gyerekével együtt is vállalja a nőt?

Figyelt kérdés
Tisztelik a nők az olyan férfit aki a szeretett nőt gyerekével együtt is vállalja pedig az nem a sajátja? :)

2016. júl. 4. 13:33
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
#35, ugyanez ugrott be nekem is, mikor megláttam a kérdést. Kíváncsi vagyok, meddig megy még el a kérdező, kezd már nagyon inkoherens lenni.:D
2016. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
85%

A korábbi munkahelyi szeretőm gyerekeit is pótapa neveli,mert a biológiai Angliában él az új családjával és évente látja őket.Igazi jó ember,viszi a gyerekeket mindenhová,törődik velük,a gyerekeken is látszik hogy elfogadták.Az anyjuk érdekesen fejezi ki a háláját,de én nem bántam.;)

Én magam sosem élnék nő+gyerekkel,messze túl nagy csomag ez egy tartós kapcsolatba és minden korosztályban találni gyerektelent.

2016. júl. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
56%

Elolvastam a válaszokat és nem értem. Most ha valaki felvállal egy nőt a gyerekével (esetleg többel is) akkor azért nem jár semmilyen tisztelet vagy hála?

Hanem alap? Nem az lenne az alap, h a biológiai apja nevelje? Meg, h a nő egy apának való embertől csináltassa fel magát?

Az, h az új pasi elfogadja a gyerekét is, az igenis egy plusz, nem pedig jár.


Sajnos az itteni válaszok megerősítettek benne, h csak a lúzerek kezdenek gyerekes nővel.

2016. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem meg elég nagy szemétség, hogy az ilyen jó lelkű férfiakkal eszük ágába sincs leállni a fiatal kis ribiknek, mert nekik a macsó vagány gyerekek kellenek, persze amikor az ilyen kis kalandokból gyerek születik és egyedül marad akkor persze már ALAP hogy a hülye balek nevelje fel a más gyerekét. Nem is az, hogy nagyon szépen megköszönné az életnek, hogy egy ilyen rendes embert az útjába sodort.

Azért leírom azt is, hogy persze van kivétel és nem gondolom, hogy minden egyedül álló anya ilyen. Viszont egy férfi hadd döntse már el, hogy akarja e a másik gyerekét nevelni. Miért lenne ez kötelező? Teszem azt az első randin kiderül hogy a nőnek van gyereke és úgy dönt hogy akkor itt inkább kiszáll. Szemét lenne mert nem neveli fel más gyerekét? Pl volt kolleganőm panaszkodott hogy gyerekkel nem kell senkinek. Talán nem egy alkoholista sz*rnak kellett volna gyereket szülni hanem egy normális megbizható férfival beérni aki lehet nem olyan menő meg nagyvilági csávó, de legalább a gyerekét tisztességgel nevelné.

Akinek nem inge...

2016. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
87%
Itt most nem arról van szó, hogy szemét, aki nem szeretne gyermekes anyukával össze jönni. De attól függetlenül nem kell magát isteníteni senkinek. Mindenki maga választja, hogy kivel akar lenni és ha tényleg szereti az illetőt, akkor elfogadja úgy ahogy van, aminek-ebben az esetben pl- a kisgyerek is része. Van egy ismerősöm (férfi), akinek a felesége betegen született. A jobb keze nem fejlődött ki rendesen és nincs kézfeje. A férfi soha nem várta el,hogy tiszteljék és verte a mellét,hogy ő milyen jó ember, mert elfogadta élete szerelmét... Érdekes is lenne. Mégegyszer mondom; nem arról van szó, hogy nem hogy magától értetődő dolog, hogy valaki elfogad egy kisgyereket, ami nem az övé, önzetlenül felneveli, szereti stb, de ezt ő választotta. A másik pedig, hogy sokan olyan könnyen mondják itt,hogy 'jaj hát nem kell alkoholistának szülni blablabla'... Képzeljétek, anyukám össze házasodott apukámmal, aki miközben már úton voltunk, akkor lett alkoholista (5 éve voltak akkor házasok, előtte 4 éve ismerték egymást, tehát 9 év együtt töltött idő..) . Ez egy olyan dolog, hogy az ember nem tudhatja előre, ki milyen irányba változik a jövőben. Anyukám nem akarta újra kezdeni, mert apa volt élete szerelme, de nehogy már meg legyen szólva, aki gyerekkel szeretne párt magának....
2016. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
86%
Én nem úgy értem a tiszteletet, hogy naphosszat a lábát kell csókolgatni, mert felvállalta gyerekkel együtt és persze azt sem tartanám helyesnek ha a nő orra alá dörgölné minden apróbb vitánál h kussolj mert én felvállaltam a gyerekedet. Mondjuk ha belegondolunk ezért külön tisztelet végül is nem jár mert minden kapcsolatban az lenne normális ha nem csesztetnék egymást ok nélkül a felek, illetve segitenék egymást kölcsönösen.pl én vagyok szabin akkor én várom finom kajával a barátnőmet, ha ő akkor ő váe engem. Ilyen apróságok. De sajna van olyan ismerősöm aki 2 gyerekkel vállalt fel egy nőt viszont még ezt az alapvető tiszteletet sem kapja meg. Soha nem várják haza meleg étellel meg jó szót se nagyon kap csal basztatást. Mondjuk ö a hülye hogy tűri de a nő is elgondolkodhatna hogy kivel viselkedik ilyen csúnyán..
2016. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
77%
Így igaz. Ha valakit szeretsz (nemtől, kortól, mindentől függetlenül), alap,hogy tiszteletet is adsz neki. Ez nem mindenkinél van így sajnos, az olyanokat pedig le kell építeni magunk mellől...
2016. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
59%

Tisztelni lehet, de szerintem alap. Ha gyerekessel kezd az ember, akkor nem tudja magát függetleníteni a gyerekkel való teendőktől, anyagi kiadásoktól, mert akkor az már nem családi felállás. A tiszteletet pedig ki lehet érdemelni, d kikényszeríteni, meg elvárni? Az már nem tisztelet, amire ilyen módon tesz szert az ember...

Kérdező, ha te tisztelet, meg kizárólagosságot vársz attól a gyerektől, meg kb szentté avatást, csak azért, mert átvetted az apa szerepet, és gyakorlatilag megtiltanád az igazi apával való kapcsolatot, akkor inkább hagyd ezt a kapcsolatot, mert a gyerekek ösztönösen is vonzódnak az ismeretlen apákhoz, akkor is, ha jó kapcsolatot ápolsz velük, ha mg rosszat, akkor főleg. Nézz csak körül, szinte idealizálják a távollévő szülőt még azok is, akiket eldobtak és mások örökbefogadtak. Hány kérdés van itt is, hogy meg akarja találni, fel akarja kutatni, tartani akarja vele a kapcsolatot...Még akkor is, ha tudja, hogy a szülőnek nem kellett. Ezt hogy élnéd meg 10 é múlva? Vagy a gyerek fejére olvasnád, hogy nem szerethet egy ideget, nem akarhat megismerni, mert neked köteles hálával és tisztelettel tartozni, mert te töltötted be azt a funkciót, amit annak a férfinek kellett volna? Vagy az asszonynak is a fejéhez vágod, ha konfliktus van, hogy pofa alapállás, mert ő csak hálával és tisztelettel tartozhat neked, mert neveled a kölkét?

Csinálj magadnak inkább saját gyereket olyannal, akinek még nincs.

2016. júl. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Én nem. Van a gyereknek apja is, foglalkozzon az vele. Annyi rendes nő van.
2016. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
Ez a kérdés akkor csak nőknek szól, ugye?
2016. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!