Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménye a nőknek az...

Mi a véleménye a nőknek az olyan férfiról aki a gyerekével együtt is vállalja a nőt?

Figyelt kérdés
Tisztelik a nők az olyan férfit aki a szeretett nőt gyerekével együtt is vállalja pedig az nem a sajátja? :)

2016. júl. 4. 13:33
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
91%

Elkell keserítselek, de nekem neveloapam volt, jobban szeretett engem saját magánál is, mégis jobban kotodtem a saját apámhoz, csak 15 évesen találkozhattam vele végre kettesben 7 év után, mert ugyanaz a hozzáállása volt, mint neked, és rühelltem a nevelőapámat, mert eltiltott az igazitól, és minden rossznak beállította, és olyanokat hazudtak róla, hogy verte anyámat, tehát felügyelet nélkül nem találkozhattunk + pótapám is elkezdte b..tatni.


Végül úgy döntöttem 16 évesen, hogy apámhoz költözöm, ők meg ott maradtak hoppon, anyám ki is dobta a pasit, és próbált visszacsalogatni, nem érdekel anyám a mai napig, azt sem mondtam el neki, hogy van gyerekem, semmiről nem tud.


28N

2016. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
93%

Nem ezért tisztelnék valakit.

Hiszen ez nem külön érdem.

Persze örülnék, és nyilván ez az alapja is a kapcsolatnak. Ha ez nem megy, akkor nem fog működni.

De ettől nem lesz valaki jobb. Pl. lehet, hogy valaki nem jön ki a gyerekkel, de ettől ő még nem rossz ember. Hiszen nem elvárható, hogy minden felnőtt, minden gyerekkel teljesen jól kijöjjön és megtalálják a közös hangot.

Nekem is elváltak a szüleim még anno. Egy embert tudtam elfogadni, anyukám új párjaként. Ő is elvált volt és egy hasonló korú gyereke volt, mint akkor én. Így ő értett a gyerekekhez és teljesen máshogy viselkedett, mint egy gyerektelen férfi.

2016. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
55%
Kicsit más tészta, ha 10+ év után válik valaki, vagy ha 16 évesen felcsinálja valaki.
2016. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Én ezt a kérdést úgy értettem, hogy általában tisztelik-e érte! Nem úgy, hogy engem tiszteltek-e érte?

Kicsit felbosszantottam magam mert még én éreztem magam szamárnak, hogy én szeretem de ő majd nem fog engem mert van egy igazi apja akit szerethet! Ezt remélem nem kell majd neki ecsetelnem és úgy is lesz majd közös gyerek is!

2016. júl. 4. 14:45
 25/51 anonim ***** válasza:
82%
És mi lesz, ha majd látni akarja az igazi apját? Eltiltod tőle? Ugyan.. Joga van látni a saját apját, ha ott hagyta és nem törődött vele, akkor is. Ezt te nem döntheted el. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ezek alapján amit és ahogyan írsz, nem igazán vagy szimpatikus. Ha valakit szeretsz és normális vagy, jóhogy elfogadod a gyerekével együtt és törekszel rá,hogy minél jobb életetek legyen. Ezért nem kellene valakit felmagasztalni. Te nem szívességet tettél, az ilyen dolgok magától kellene, hogy értetődjenek.
2016. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
96%

"a mai nők elég hálátlanok mert fel tudják csináltatni magukat majd más férfitól elvárják, hogy alapnak tekintsék a gyerekével együtt és még a férfi hálálkodjon! Álljon már meg a menet!"


Bocs, de a barátnőd hülye. Vagy pontosan tudja, hogy a frusztrált kis lelkeddel mit akarsz hallani.:D

Egy párkapcsolat kialakulása a kölcsönös választásról és elfogadásról szól. Nem alsóbbrendű egy nő pusztán attól, hogy van gyereke, épp ezért nem kell minden lúzert úgy fogadnia, mintha mesebeli herceg lenne fehér lovon, pláne nincs miért hálálkodnia. Ha a barátnőddel vagy, nyilván azért, mert szereted, tehát elfogadod úgy, ahogy van. Dönthettél volna úgy is, hogy nem akarsz gyermeket nevelő nővel kezdeni, akkor sem vagy alábbvaló, szíved joga - értelemszerűen több sem vagy attól, hogy vele vagy. Nem emiatt kell, hogy tiszteljétek EGYMÁST, KÖLCSÖNÖSEN...:-)

2016. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
42%
Én tisztelem, de nem kellene gyerekes férfi. Saját gyereket sem akarok, nem is értem meg magam velük.
2016. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
58%
Azt nem tudhatod, hogy kit fog szeretni. Azért ennyire egoistának se kell lenni. Majd azt ő eldönti. Te csak szeresd a kisgyereket, neveld, aztán majd kiderül mit hoz a jövő. Amúgy meg hogy kijelentetted, hogy a nőd a gyereket az igazi apja ellen fogja nevelni. Ezt nem teheti főként erkölcsi okokból. Ez hatalmas gerinctelenség lenne. És ha a fószer egy vadbarom? Amíg a bíróság nem ítéli másképp, joga van a gyerekhez és a gyereknek is joga van az apjához. Ellene nevelni undorító dolog. Majd a gyerek dönt. Ja, az eltiltástól meg csak gyűlöletet fogsz ám kapni, ugye tudod? Annyira irracionális gondolkodásmódod van, hogy az hihetetlen. Tipikus izomagyú hímsovinisztának tűnsz az eddigi mondataid alapján...
2016. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
79%
Akkor jól értem, hogy te most feltettél egy kérdést annak reményében, hogy körberajonganak majd a válaszolók? Nem kapsz elég pozitív megerősítést az életben?
2016. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
75%
Számomra érthető volt, hogy nem csak magadra gondoltál, hanem úgy általában. A többség a tisztelet szón akadt fenn, és ezt próbáljuk ecsetelni oldalak óta, hogy ezért alapvetően nem jár tisztelet, mert evidens, hogy a nőt elfogadja szőröstül bőröstül ha szereti. Azt meg nem tudhatod, hogy a gyerek kihez fog kötődni, ha olvasgatod a gyk családi kapcsolatok kategóriát, akkor kiderül, hogy van aki a vér szerinti apját is rühelli.
2016. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!