Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménye a nőknek az...

Mi a véleménye a nőknek az olyan férfiról aki a gyerekével együtt is vállalja a nőt?

Figyelt kérdés
Tisztelik a nők az olyan férfit aki a szeretett nőt gyerekével együtt is vállalja pedig az nem a sajátja? :)

2016. júl. 4. 13:33
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Hát Uram pasikènt îrom hogy nem! Volt már ilyen kapcsolatom ès kaptam olyan kritikát is, aminek a lènyege egy ilyen lány kevesebb pasiból válogathat èn meg a palimadár vagyok aki eltartja a gyerekével együtt! Persze nem èrdekelt az ilyen kritika azt mondtam ìrìgyek. De az èn esetemben sajnos igaz volt. Engem is köv pasiját is (sîrva hìvott fel az utód) kihasználta! Szóval vannak lányok akik szerint ez gàz!
2017. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!