Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok-e már "barátnak"...

Csalódtatok-e már "barátnak" hitt személyben?

Figyelt kérdés

Pár éve megismertem egy embert, aki elsőre szimpatikus volt nekem, és barátkoztam vele. Igaz, nem nagyon ismertem még, így egyre többet beszélgettünk, s minden nap összefutunk. Már barátként tekintettem rá, mikor is volt egy olyan húzása, hogy egy másik barátnál beárult egy kellemetlen szituációban. Eléggé rosszul éreztem magam. De elnéztem neki, mert csak az IGAZAT mondta, csak hát a barát nem árulja el a barátot, még ha kicsit hazudnia is kell emiatt. Aztán nemrégiben megint csalódnom kellett benne, kitört magából és lehordott mindennek, csak mert nem tetszett neki valami, ami velem kapcsolatos! Véleményét agresszióval fejtette ki, ami kissé meglepő volt nekem!

Na ép ezért kell felületesen barátkozni, hogy ne csalódjunk a másikban, vagy ha mégis ez bekövetkezik, akkor ne érezzük rosszul magunkat emiatt!

Veletek volt már ilyen?


2010. ápr. 15. 20:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Èn vagyok a màsik oldal... Hàrom èvig baràtkoztam egy nagyon kedves lànnyal. Màr az első èvben feltűnt nekem, hogy gyakran túloz, de nem szóltam. Aztàn ràkapcsolt, egyre többet nagyzolt màsok előtt, mert tudta, hogy èn úgysem fogom megszègyeníteni az igazsàggal. Aztàn egyszer elegem lett, mèg sajàt magamat is megleptem, amikor mindenki előtt, elèg nyersen ràszóltam, hogy ebből elèg, innentől kezdve ne hazudozzon, ne jàtssza el a kishercegnőt! Azóta utàl... de nem bànom.
2010. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!