Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem a barátom anyukája...

Úgy érzem a barátom anyukája nem kedvel! Igazából nem tudom miért, mindig töm sütivel és aranyos velem. De mégis ezt érzem. Miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 14:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A barátod anyja nem biztos, hogy nem kedvel. Talán valami hasonlót érez, mint Te az ő irányába.A nagyobbik fiamnak komoly barátnője van,tudok vele beszélgetni bármeddig, úgy érzem a szimpátiánk kölcsönös. De tudni kell olvasni az apró jelekből: nem velem akar elsősorban diskurálni, vagy látom, hogy valami kis feszültség van közöttük, vagy egyszerűen egyedül akarnak maradni végre! Tudni kell visszavonulni és a barátod anyukája valahogy így viselkedhet. Ha rádtelepedne és folyton beszélgetni szeretne, az sem lenne kellemes! Biztosan megvan a maga társasága és a maga problémája. Ha egyértelmű jelét nem adja annak, hogy nem örül a kapcsolatotoknak, akkor nyugodj meg!
2010. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy sütivel töm csak annyit jelent, hogy szeret sütni.

Az én anyós jelöltem is folyton főzött, állandóan etetni akart, de csak ez érdekelte, mármint a főzés és sütés.

Különbözőek vagyunk, ezt kezdettől fogva éreztem és tudtam is.

Ő nem szeret engem én sem őt.

Sem a világról alkotott elképzeléseink, sem a gyereknevelési elveink nem azonosak.

Megismerkedésünk óta sok év eltelt, most is főz és süt, és tömni akar sütivel, de most sem szeret, csak hízlalni akar.

Ha úgy érzed, hogy nem szeret, akkor sajnos lehet, hogy úgy is van.

2010. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!