Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak tanácsát is kérném...

Férfiak tanácsát is kérném szépen! Mit tegyek, ha nem bírom tovább idegileg elviselni, hogy nő létemre mindig nekem kell mindenben kezdeményezni éveken át?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék válni, mert sajnos nagyon is túlságosan szeretem a páromat, de lassan nem látok más megoldást.

2003 óta élünk együtt, van egy gyönyörű 3 éves Kislányunk.

Amíg a Lányunk nem született meg, minden csodálatos volt.

Sajnos nagyon szeretetigényes vagyok és a legnagyobb hibám, hogy nagyon tudok szeretni.

Nagyon sok mindent lenyeltem a Páromnak több éve már (most nem sorolnám), de azt az egyet nem tudom valahogyan megemészteni, hogy amióta megszületett a Kislányunk, én mintha már nem is léteznék.

A Lányunk születése után az első évben külön szobába vonult, aztán amikor sikerült visszakönyörögnöm eleinte fordítva akart velem aludni, majd nagy nehézségek árán egy helyre tettük a fejünket, de amíg meg nem született, addig mindig összebújva aludtunk, én imádok összebújva aludni.

Mindig van valami kifogása, hogy miért nem akar éppen összebújva aludni, persze Ő is szeret állítása szerint, így aludni, sőt az első 2 évben Ő kérlelte, hogy majd mindig aludjunk így.

Mit tegyek, ha nem bírom tovább idegileg elviselni, hogy nő létemre mindig nekem kell mindenben kezdeményezni?

Előszokott fordulni, hogy megyünk egymással szemben a lakásunkba és Ő véletlenül nekem ütközik és ahelyett, hogy átölne vagy hozzám érne, inkább elnézést kér!

Ha búzdítom, hogy kezdeményezzen akkor még azért se, sőt azt mondja, hogy ne piszkáljam folyton!

Ha meg nem foglalkozom vele, akkor volt, hogy hetekig elvoltunk egymás mellett úgy, mintha idegenek lennénk.

Tudom, hogy nincs senkije, de még sem bírom már így, hogy beszélni se lehet Vele erről a témáról.

Szerintem egy párkapcsolat úgy pár-kapcsolat, ha mindketten...

Köszönöm, ha írtok valami tanácsot!

Annyira nagyon szeretném, ha Ő kezdeményezne, de nem kérhetem rá, én pedig nem szeretnék tovább mindig én kezdeményezni mindenben, pedig annyira jó hozzáérni...


2010. ápr. 19. 16:01
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon is igazad/igazatok van.
2010. jún. 15. 17:54
 22/26 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem,már nem szeret,tök egyértelmű!Ha külön akar aludni, az mi másra vallana?Csak a gyerek miatt van veled,szerintem harmadik vagy sokadik személy is a képben lehet.Mert ha nem akar tőled semmit,akkor valahonnan biztosan meg kapta.Szerelmes vagy belé,ezért azt látsz amit szeretnél.
2010. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Most mi a helyzet?
2010. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy egy olyan férfi mellett babával vagy baba nélkül sem maradnék, akin nem látom, akin nem érzem, hogy nem szeret eléggé..én már régen levágtam volna egy hisztit és ha nem tudja kezelni, megérteni a helyzetet, vagy azt, hogy mi a problámád, akkor menjen ahova akar.

Asszem nem tudnék hosszútávon egy ilyen közönyös férfi mellett élni..

Egyetlen megoldás van: megbeszéled vele, vagy kierőszakolod tőle a választ?

Honnan tudod, hogy nem csal meg?

2010. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettotokben hiba van. Es ne sertodj meg, mert segito szandekkal mondom ezt, hogy a kapcsolatotok jobbra forduljon. Egocentrikus vagy. Lehet, hogy o is az, de ha valaki nem enged, akkor ennek nem lesz jo vege. Azt pedig el kell fogadni, hogy ez egy regi kapcsolat, mar 7 eve egyutt eltek es persze, hogy mas, mint regen, de ez nem feltetlenul jelent rosszat. Ketton all a vasar es rajtad is mulik, hogy hogy alakul, de nekem az jon le, hogy te olyan alkat vagy, aki nem enged a masiknak es lehet, hogy neki ebbol lett elege, mar immunissa valt. Mas egy kapcsolat, mikor van gyerek meg amikor nincs es szerintem te azt nem tudod elfogadni, hogy a figyelme megoszlik. Erdekes, mert alt. ezzel a ferfiak szoktak igy lenni, nem az anyak.
2010. szept. 24. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

most olvasom a Miért a rossz lányokat veszik el a férfiak című könyvet

nagyon javasolom neked!!!

mindig kiszámíthatatlannak kell lenni, mert a pasi "unatkozni" kezd, nem akar hódítani, hisz így is megkap mindent és stb

nagyon sok hasznos tanács van benne, főleg Neked!

2010. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!