Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak tanácsát is kérném...

Férfiak tanácsát is kérném szépen! Mit tegyek, ha nem bírom tovább idegileg elviselni, hogy nő létemre mindig nekem kell mindenben kezdeményezni éveken át?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék válni, mert sajnos nagyon is túlságosan szeretem a páromat, de lassan nem látok más megoldást.

2003 óta élünk együtt, van egy gyönyörű 3 éves Kislányunk.

Amíg a Lányunk nem született meg, minden csodálatos volt.

Sajnos nagyon szeretetigényes vagyok és a legnagyobb hibám, hogy nagyon tudok szeretni.

Nagyon sok mindent lenyeltem a Páromnak több éve már (most nem sorolnám), de azt az egyet nem tudom valahogyan megemészteni, hogy amióta megszületett a Kislányunk, én mintha már nem is léteznék.

A Lányunk születése után az első évben külön szobába vonult, aztán amikor sikerült visszakönyörögnöm eleinte fordítva akart velem aludni, majd nagy nehézségek árán egy helyre tettük a fejünket, de amíg meg nem született, addig mindig összebújva aludtunk, én imádok összebújva aludni.

Mindig van valami kifogása, hogy miért nem akar éppen összebújva aludni, persze Ő is szeret állítása szerint, így aludni, sőt az első 2 évben Ő kérlelte, hogy majd mindig aludjunk így.

Mit tegyek, ha nem bírom tovább idegileg elviselni, hogy nő létemre mindig nekem kell mindenben kezdeményezni?

Előszokott fordulni, hogy megyünk egymással szemben a lakásunkba és Ő véletlenül nekem ütközik és ahelyett, hogy átölne vagy hozzám érne, inkább elnézést kér!

Ha búzdítom, hogy kezdeményezzen akkor még azért se, sőt azt mondja, hogy ne piszkáljam folyton!

Ha meg nem foglalkozom vele, akkor volt, hogy hetekig elvoltunk egymás mellett úgy, mintha idegenek lennénk.

Tudom, hogy nincs senkije, de még sem bírom már így, hogy beszélni se lehet Vele erről a témáról.

Szerintem egy párkapcsolat úgy pár-kapcsolat, ha mindketten...

Köszönöm, ha írtok valami tanácsot!

Annyira nagyon szeretném, ha Ő kezdeményezne, de nem kérhetem rá, én pedig nem szeretnék tovább mindig én kezdeményezni mindenben, pedig annyira jó hozzáérni...


2010. ápr. 19. 16:01
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Ő is szeret/ett összebújva aludni.

Amikor békén hagyom Őt, akkor úgy viselkedünk, mint két idegen sajnos.

Szerinte azért ment külön szobába, hogy ne zavarjon minket!

A pici általában velem aludt, de volt, amikor elkérte mondván, hogy pihenjem ki magam, mert nem értette, hogy számomra akkor nagy trauma volt, hogy külön kell Tőlük aludnom.

Én mindig olyan vagyok, mint amikor megismerkedtünk, mert én azóta jobban szeretem az összeszokás miatt, de Tőle is hasonlót várnék!

Na ez az, ha foglalkozna magától velem, a csillagokat is lehoznám Neki!

Reggeli KV-t, esti fürdővizet, tiszta ruhát, vacsorát minden nap adok Neki, de szerintem annyira tudja, hogy szeretem, hogy makacs volna valamit is megtenni sajnos értem.

Köszönöm segítő szándékodat!

2010. ápr. 19. 17:20
 12/26 A kérdező kommentje:

A fehérnemű és a ruhák sajnos nem érdelik.

Féltékeny ígyis szokott lenni, ha 5 percet késünk a Gyermekkel vagy ha nem veszem fel egyszerre a telefont.

Elvenni is csak az első időkben akart, de akkor nagyon, aztán volt egy elhalt terhességem és akkor újra fellángolodott minden és megtörtént ez is...

Köszönöm a segítő tanácsaitokat, nagyon kedvesek vagytok!

2010. ápr. 19. 17:25
 13/26 anonim ***** válasza:
53%
Nézd két dolgot tehetsz,vagy maradsz szimpla szeretetből a szobalánya,vagy a sarkadra álsz,és megmondod neki,hogy belefáradtál.
2010. ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igazad van, de pont ezen szeretnék változtatni!!!

Akkor Ő már kimutathatóan soha nem fog megszeretni???

Ha a sarkamra állok és megmondom, hogy belefáradtam, akkor elhagy minket, ez szerintem biztos sajnos...

2010. ápr. 19. 17:37
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
Ő fogadja el hogy te milyen vagy (túl nyomulós, szeretetéhes) és tegyen a kedvedre hogy alkalmazkodik, de ő nem lehet olyan amilyen a jelleme (visszahúzódó) te nem fogadod el őt? Ez hogy is van?
2010. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Én Ő érte sok mindenben változtam és változom is.

Amikor megismerkedtünk Ő is szeretetéhes volt.

Szerinted az nem kivitelezhető, ha mindketten teszünk egymás kedvére és megegyezünk egy középállásban?

De hogyan???

2010. ápr. 19. 18:34
 17/26 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Ne haragudj de szerintem Te okoztad ezt az egészet. Én is anya vagyok de a párom mellet alszom és nem a másik szobába.Te mentél el tőle így most Neked kell harcolni érte és igen nagyon sokszor Neked kell átölelned és kezdeményezni.A kapcsolatot nem az teszi tönkre, hogy az apa bent van-e a szülésnél, hanem az ha hazajössz a babával és utána csak a gyerek létezik.

2010. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Párterápia. Ne legyenek illúzióid, sem félelmeid ezzel kapcsolatban, a párterápia csak akkor hatásos, ha mindketten dolgoztok magatokon, ritkán múlik a terapeután. A válás nem megoldás, a házasságotok még nem veszett ügy. Pszichológus segíthetne feltárni, hogy mi van pontosan a háttérben, de ehhez a férjed együttműködésére is szükség van.
2010. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Az én Párom ment át a másik szobába és én maradtam a franciaágyas szobában.

Nekem mindig is fontos volt a Párom!!!

De hol találunk szerintetek olyan párterápiát vagy szichológust, Aki esetlegesen TB kártyára dolgozik???

Párom azt mondja, ha fizetem Ő eljön velem!!!

2010. ápr. 20. 23:10
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

szerintem nem nőt/nőjét látja benned, hanem egy anyát.

és szerintem minél jobban látja rajtad, hogy hogy odavagy érte, annál jobban nem kellessz

amit még akkor is tud, ha hanyagolod hetekig

nagyon biztos magában ez a pali, hogy úgy sem hagyod el, mert szereted, meg a baba miatt

szerintem látnia kellene, hogy önállóan ő nélküle is sugározni tusz a boldogságtól, hogy alapvetően nincs szükséged rá, és örülhet, hogy egyáltalán a férjed lehet

2010. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!