Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya miért eteti meg direkt a...

Anya miért eteti meg direkt a romlott ételt, mikor lenne pénze rendesre?

Figyelt kérdés
Vett egy ma lejáró virslit, féláron. Már éreztem, hogy fura az íze, de megetette, merthogy nem főz mást és megette ő is. Rá 3 órára kétszer volt hasmenésem. Annyiszor rácseszett már ilyennel és mondtam neki, hogy étellel nem szabad ilyennel kockáztatni és nem èri meg ilyet venni. Most megmondtam neki, erre biztos nem az, elkaptál valamit. Persze és akkor miért pont most jelentkezik, mikor azt ettem? Most én vagyok a rossz. Tényleg lenne pénze rendes ételre is, erre ezen akar spórolni.
2016. aug. 19. 16:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%
Ajánld fel, hogy segítesz beosztani a pénzt azzal, hogy valamiről lemondasz (pl. zsebpénz egy részéről), mert nem akarod, hogy azt a pénzt, amit így megspórol, gyógyszerre kelljen költenetek - és ráadásul még napokig szarul legyetek.
2016. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk arra lenne pénze, hogy nem utolsó napos virslit vegyünk. Szerintem vannak olyan élelmiszerek: tej, tejtermék, tojás, hús stb. nem szabad kockáztatni. Liszt, cukor, tartós élelmiszer nem tudom, nem ilyen könnyen romlik azért, abból még meg lehet venni. Nem egy joghurt, sajt, szalonna volt már ugyanígy. Ha kidobjuk vagy gyomorrontást kapunk tőle, akkor sokat spóroltunk, tényleg. Ő ilyen akció mániás, meglátja, hogy kivan írva, egyből lecsap rá, mindegy mi. Igazi pénz megtakarítás...
2016. aug. 19. 18:15
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
ez egy betegség, nem?
2016. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Mellettünk van egy bolt, ahol nagyon olcsón lehet kapni közeli lejáratú termékeket, rendszeresen ott vásárolunk, pedig szerintem a dupláját keresem annak, amit édesanyád.
2016. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%
és amikor több hete lejárt ételeket megeszel mert átírják a szavidőket és nem is tudsz róla? abba se haltál még bele
2016. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Üzenem neki, hogy a feleségem múltkor egy teljesítménytúrán osztogatott kajáktól campylobacter-t kapott, görcsös és véres hasmenése lett tőle és miután semmi nem használt (széntabletta, probioticum, semmi étel nem maradt benne, és még a fájdalomcsillapító sem szívódott fel), kórhazban kötött ki, ahol 3 napig bent feküdt infúzióval a fertőző osztályon (csupa 80+ öregasszonnyal, akik közül volt, amelyik egész éjszaka hangosan káromkodott, mert mindenféle dolgot beképzelt).


Ráadásul ilyen esetben az antibiotikumok sem igazán jók, mert amellett, hogy nem lehetsz biztos az okozójában, a bélflóraban lévő hasznos baktériumokat is gyilkolja.

2016. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
Tescoban vette? mert akkor azt már 3x átdátumozták...
2016. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Tescoban igen, de nem akartam ide kiírni a bolt nevét, rendszeresen vannak ott ilyen leárazások.
2016. aug. 19. 19:56
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

nagy kérdés h hány éves vagy.

mert ha kiskorúval teszi ezt az nem jó, de ha egy keresőképesre nem akart költeni az is más kérdés.

2016. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, kösz szépen utolsó. Ezek szerint, aki munkanélküli nem is érdemel kaját? Az megehet bármit? Undorító, a szöveged.
2016. aug. 20. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!