Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya miért eteti meg direkt a...

Anya miért eteti meg direkt a romlott ételt, mikor lenne pénze rendesre?

Figyelt kérdés
Vett egy ma lejáró virslit, féláron. Már éreztem, hogy fura az íze, de megetette, merthogy nem főz mást és megette ő is. Rá 3 órára kétszer volt hasmenésem. Annyiszor rácseszett már ilyennel és mondtam neki, hogy étellel nem szabad ilyennel kockáztatni és nem èri meg ilyet venni. Most megmondtam neki, erre biztos nem az, elkaptál valamit. Persze és akkor miért pont most jelentkezik, mikor azt ettem? Most én vagyok a rossz. Tényleg lenne pénze rendes ételre is, erre ezen akar spórolni.
2016. aug. 19. 16:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

a kérdés az, olyan munkanélküli e aki napi 8 órán át keres munkát, vagy olyan aki napi 8 órán át panaszkodik, hogy nincs munkája.


mert az előbbi talál munkát mielőtt lecsökkenne vagy megszűnne a munkanélküli segély.


az utóbbi értelemszerűen sokáig munkanélküli marad.

2016. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Azóta is folyamatosan romlott kaját eszünk.

Most 2 napja lejárt tejből főz, mert jó az még. Holott 3 liter rendes tej van a hűtőben. Megegyem?

Egyszer romlott szalámis szendvicset csomagolt nekem.

Szóltam neki és olyankor velem ordibál, és apa is neki ad igazat. Azt hiszik én vagyok a gonosz. Miért baj az, hogy nem akarok kockáztatni a romlott étellel? Ők igénytelenek és nem érdekli őket, ha napokig hasmenésük van utána.

2016. nov. 18. 18:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!