Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya elolvasta a naplómat!...

Anya elolvasta a naplómat! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Többek között olyan dolgok voltak benne, hogy mit gondolok a válásáról, a vagyonmegosztásról stb. Nagyon nem tetszett neki az amit látott és tudom, hogy haragszik bár nem mondja. És ha ez nem lenne elég a jelenlegi párja is elolvasta, aki szörnyen lecseszett és nem is áll velem szóba. Azt mondta most nagyon szégyellnem kéne magam anya előtt, azok miatt amit írtam. Rengeteg mindent félre értettek, mert voltak benne dolgok amiket nem fejtettem ki, ,mert úgy gondoltam magamnak nem tartozom magyarázattal. Persze ha megpróbálnám elmondani nekik csak azt kapnám vissza, hogy üres kifogások. Az alapból jó kapcsolatunk most nagyon megromlott és fogalmam sincs hogy segíthetnék rajta...

2016. aug. 25. 10:14
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:

Szerintem neked kéne felháborodnod nem nekik! A napló egy személyes tárgy amibe a saját titkaidat gondolataidat írod bele...azt amit te akarsz úgy ahogy te akarod...nekik ehhez semmi közük se lenne!!!! Így is örüljenek úgymond hogy nem akárkinek mondtad ezeket ( gondolok itt a legjobb barátodra/brátnődre ) hanem egy naplóba írtad le ahonnan ugye nem derülne ki.

Ez nagyon csúnya dolog volt tőlük! 😡😡

2016. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!