Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Megtörténhet?

Létezik ilyen? Megtörténhet?

Figyelt kérdés
Furcsa!Nekem kicsi korom óta erős megérzéseim vannak mindenről,és előbb utóbb be is jönnek!Így van ez pasi téren is.A lényeg/a dolog ami mostanában nagyon foglalkoztat az egy konkrét fiúval kapcsolatos.Még nagyon kislány koromban új iskolába kerültem.(11évesen)Volt egy fiú osztálytársam akibe első látásra bele szerettem és mai napig nem tudom megmagyarázni hogy de bemutatkozása előtt is tudtam már a keresztnevét.Ezzel a fiúval aztán kialakult egy barátság de amikor jött a középsuli 1 évre megszakadt ez a dolog.Aztán találkoztunk és párszor túl is mentünk a barátságon,gondolom értitek mire célzok.A fiú elmondása szerint ő soha nem érzett irántam többet mint barátság de tudja hogy kislány korom óta szeretem és nem zavarja.Mert hiába múlt el nagyon sok év és nőttem fel voltak párkapcsolataim akiket nagyon szerettem de az igazi szerelmem szívem mélyén ő maradt.A LÉNYEG:Mai napig már jó pár éve úgy érzem,hogy bár egyenlőre semmi előzmény vagy jel nem utal erre,és még el sem kezdődött köztünk semmi,a megérzésem azt sugallja nagyon is erősen hogy bárhogy és bármerre is vezet az út végül mellette fogok kikötni és ő lesz a férjem.Volt már olyan akivel hasonló dolog történt,hosszas megérzés után bejött egy ilyen fontos dolog és már akkor érezte(d) mikor még semmi jel sem utalt rá?!Lehet egyszer télleg ő lesz a férjem?!
2010. ápr. 21. 20:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem félnék attól, hogy megbántalak, azt mondanám, ez butaság. Romantikus ábrándozás, közben az élet meg halad melletted elfele.
2010. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de én ezt nem venném bóknak, ha egy pasinak nem akarna tőlem semmit csak szexet.
2010. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Velem is uaz van, mint az előttem szólóval, de azóta már más a párom, akivel együtt is lakok, de még mindíg elképesztő módokon találkozunk, a legváratlanabb időkben, amikor nem is számítunk egymásra.
2010. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
hopp! Vele:A válasz megírásának időpontja: ma 20:24
2010. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Ezt egész egyszerűen az első szerelemnek, és vágynak hívják:) Én hiszek a megérzésekben, de inkább fordítva, nem a megszokott értelemben. Szerintem dolgoknak vannak előjeleik, amiket azok észre vezsik akik "nyitott szemmel járnak" míg mások nem. Nagon sok "megérzésem" bejött már az életben, amit nem tudtam megmagyarázni, de ha mélyen belegondolsz í te megérzésednek is van alapja: te szereted, ő tudja és nem bánja, és régebb óta ismertétek egymást mikor túlléptetek a barátságon. tehát megtörténhet.
2010. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
én is megtudom néha mondani kit hogy hívnak. Látszik a fején:P am szerintem ezekek hülyeségek, nem léteznek!
2010. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

akárhogy is lesz ,egyet ne felejts el:ÉLNI

mert aki álmokból épít várat......rossz úton jár.

2010. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért ilyenformán elég súlyosan hangzik. Nem szerelmes beléd, de gond nélkül bármikor megfektetne... Hát nem tudom :) És miből gondolod, hogy más nőt nem? ugyanilyen lendülettel, simán! :)


Szerintem teljesen felesleges várnod rá. Tetszel neki, meg kedves, de nem vagy különb a számára, mint akármelyik csinos kedves nő a környezetében. Ha eddig nem esett beléd, akkor nem valószínű, hogy ez megváltozik, pláne hogy teljesen tudja, hogy te meg oda vagy érte.


Ettől még lehetnek megérzéseid, sok be is jön, de ezügyben szerintem inkább a szerelmed befolyásol mintsem a megérzés.


31/N

2010. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Mint le is írtam voltak párkapcsolataim,voltam boldog és nem ülök otthon egy folytában róla és a jövőn ábrándozva,halad az életem velem és nem mellettem:) Ez csak egy megérzés amit ha már igy kedves válaszolóm felhozta lehet télleg vannak előjelek halvány előjelek:)Megérzés ami nagyon erős évek óta,egy megérzés a sok közül és a többi már bejött:)szeretném ha ez is bejönne és valahol tudom is hogy befog:)
2010. ápr. 21. 20:41
 20/41 anonim ***** válasza:
nekem is be szokott jonni..:D
2010. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!